barisx3 kullanıcısının son içeriği

1. B

Sohbet Mi8 Fiyatı Ve Dolar İlişkisi

Küçük enişte neden konuşmayı ertelemis dört gözle onu bekliyorduk oysaki
  2. B

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Link varmı 12 için
  3. B

Yanıt için teşekkürler twrpnin son versiyonu bulamadım yardımcı olurmusun Help dostum bulamadım yanlış birşey indirmemek adına linki paylaşabilirmisiniz lütfen
  4. B

arkadaşlar mi6 ya en son miu proyu kurdum fakat twrpde dosyaları goremıyorum teledon acıldı hersey yerlı yerınde fakat magsık kuracagım dosyalar gorunmuyor twrpden nasıl yapabilirim :(
  5. B

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

telefonu berba ettiler keşke yüklemeseydim rrot yapmıycaktım sırf bu yüzden root yapıp epic rom yükleyeceğim,telefon resmen buglu çalışıyor
  6. B

Rom EPİC ROM PLUS Hennesy_7.3.30_v5.0.2_Twrp_ Xiaomi Redmi Note3 Mtk

ana menüyesayfa olarak eklenenden bahsediyorum ,ara çubuğu ve altında son açılan programları gösteren sayfa altındada assiant ayarlar simgesi var onu kapatma şansımız varmı
  7. B

ana menüyesayfa olarak eklenenden bahsediyorum ,ara çubuğu ve altında son açılan programları gösteren sayfa altındada assiant ayarlar simgesi var onu kapatma şansımız varmı
  8. B

emeğin için çok teşekkür ederim, assitant hatasıni titanyum la dondurarak çözdüm lakin, assitant ilk sayfa arama sayfasini kapatma şansımız varmı üstadım
Üst Alt