barisdogaan kullanıcısının son içeriği

1. barisdogaan

Yardım Direnç sonrası şebeke sorunları

Bunu ben yapsam bir sorun oluşur mu?
  2. barisdogaan

Yardım Direnç sonrası şebeke sorunları

Merhaba yaklaşık 5 ay önce direnç atılan Mİ 11 cihazımda 1. aydan itibaren hat kopma, konuşma esnasında kesilme ve arama yapmama, şebeke bulamama sorunları başladı. 10 saniye sonra kendine geliyor ama genel olarak sanki telefon çekmiyormuş gibi davranıyor. Bu sorun neden yapar sizce ? Yeni cihaz...
  3. barisdogaan

Yardım Dokunmatik calisiyor goruntu yok

götürdüm ekran diyorlar ama 4500-5000 lira diyorlar şaka gibi fiyatlar
  4. barisdogaan

Baya bir söktüm 2 tane flex var sağ ve solda batarya üstünde onlar mı ekran bağlantı kabloları hocam
  5. barisdogaan

Yardım Mİ 11 ekran değişimi sonrası Parmaz izi çalışmıyor kalibre edilemiyor.

Hocam merhaba benimde mi11 ekranı değişmesi lazım fiyatlar çok uçuk nerde ve kaç paraya değiştirdiniz özelden yazabilir misiniz ?
  6. barisdogaan

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

mi11 lcd degisimi yapıyor musunuz?
  7. barisdogaan

merhaba, mi11 global cihazim 1_2 kere ev ortaminda 1 metreden haliya dustu ekranda cizik catlak yok 1 gun sonra ekran goz kirpmaya basladi ve tamamen gitti. ses geliyor dokunmatik algiliyor birine arattirdigimda acmaya calistim acti. bende cihazın arka kapagini zorlayrak cikardim catlatip su...
  8. barisdogaan

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.5.2.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları [Android 11]

12.0.4 Endonezya rom var cihazımda ama seri numarası QGGIDXM , ve başka hiç güncelleme gelmedi direk bunu indirip ota yoluyla yukleyebilir miyim?
  9. barisdogaan

MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

Teşekkürler bayadir bekliyordum anca görmüş bulundum. Ota yükledim
  10. barisdogaan

Yardım android 10 ota sorunu

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar
  11. barisdogaan

hayır gelen kararlı sürümdü beta değil. diğer konularda ota geldiği zaman ss atmıştım zaten 1588700113 geldiği zaman aldığım ekran görüntüsü , ayrıca ota düştü daha önce ama şuan yok sorunda bu zaten.
  12. barisdogaan

merhaba arkadaşlar, endonezya rom 11.0.2 kullanıyordum aylar önce ota üstünden android 10 gelmişti ve yüklemiştim. fastboot olmadığı için diğer kuruluma yanaşmıyorum sorun çıkar diye. Neyse, imei tamiri için mecbur rom değiştirmiştim bugün tekrar 11.0.2 romu yükledim ama ota üzeriden bölgeyi...
  13. barisdogaan

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

An itibariyle ota yoluyla android 10 güncellemesi gelmiştir.
  14. barisdogaan

İnceleme 4.ayında pil performansı

Benim anlamadığım şu, her yorumda telefonu kötülemeniz mantıklı gelmedi bana. Madem test ediyorsunuz sürekli, rutin olarak ekran süresi alırsınız ve bunların ekran görüntülerini konuya eklersiniz ki o zaman gerçeklik kazanır. Yani verilen her cevapta 4 ayda perte çıktı demek mantıksız. Milyon...
  15. barisdogaan

Soru Note 8 Pro Ekran Süresi Paylaşımı

Teşekkür ederim iyi forumlar
Üst Alt