barisbozan kullanıcısının son içeriği

1. barisbozan

Yardım Mi 9 t rom atamıyorum hatalar bunlar

hocam bu rom yüklenmiyor hataları normalmi kabul etmemesi ?
  2. barisbozan

Fastboot ROM (Flash File) Version12.1.4.0.RFJMIXMSystemMIUI 12AndroidAndroid 11Release date2021-07-27Flash file size3.15 GBOfficial LinkDownload (.tgz)Changelog Expand list Xiaomi Mi 9T MIUI ROM Download: MIUI 12, Android 11 Update burdaki romu indiriyorum bide onu denicem hocam ?
  3. barisbozan

m1903f10g cihazın arkasında olan yazı bu ve üsten kemrası açılıyor zaten hocam pro degil flash_all.bat dosyası yok indirdgim romda sadace flash_all_lock var konuyu yannış yerde açısım özür lerim m8 lite iyidi urfada çalındı ondan sonra bunu aldım baya iyidi de hocam bu sıkıntı canımı sıktı ne...
  4. barisbozan

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-9t-k20-global-kararli-rom-v12-1-4-0-rfjmixm-android-11-indirme-baglantilari.116993/ https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-9t-k20-global-kararli-rom-v12-0-9-0-qfjmixm-indirme-baglantilari.113513/...
  5. barisbozan

Arkadaşlar çocuklar telefon ne yapmışsa cihaz devamlı recovery atıp duruyor bende cihazı sıfırladım twrp uçtu bende twrp tekrar kurdum 5 adet farklı romda indir rom yukleniyor cihaz kapanıp tekrar recovery açılıyor ne yaptıysam hangi romu kurduysam olmuyor miflash yapayım fasboot aldım atayım...
  6. barisbozan

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

mrb arkadaşlar Mi Flash 64 Bit illa bunumu kullanmam lazım 32 bit olanıda buldum ordan kursam sıkıntı olurmu arkadaşlar acil cevap işlem daha başlamadım
  7. barisbozan

Soru Rom önerisi vede Google den kurtulmak istiyorum

Ozaman sizinkini indirdim kurmaya basliyacam öneriniz için sağolun sonucu yazarım hocam
  8. barisbozan

Rom - [Custom Rom] [Sıkıntısız] MIUI 11 Android 9/Android 10 DEODEX Endonezya + Güncelleme. Peki bu nasıl aynı rommu hocam
  9. barisbozan

Hocam bu konuda nudaki room 9 tabanlı degilmi yoksa 10 mu çünkü şuanda kullandığım room 9 da
  10. barisbozan

Sadece arama ve msjlasma yoksa Google den kopmak imkansis zaten
  11. barisbozan

Mrb mi Türkiye forum ailesi bootladir kilidini açtım şimdi googleden kurtulmak istiyorum vede bir sıkıntım da var telefon pugb mobil ve rise of king oynarken isinmam var acaba roomdanmi kaynaklı bilemiyorum yani telefon iyi ama ısınma oylayi canımı sıkıyor telefon okadar çok isiniyorki...
  12. barisbozan

Soru Fastboot olmadan rom degistirme yapılabilirmi?

Mrb forum Türkiye ailesi benim bir sorum var yeni cihaz aldım vede Google rehber ve SMS kullaniyor en nefret ettiğim yazılım galiba eea diye geçiyor Yannis değilsem sizler daha bilirsiniz vede kilit aktif ettim bana 15 Gün verdi sıkıcı bir durum ben direk fastboot moduna almadan kilit kapalıyken...
  13. barisbozan

Tema JiyanV2 MIUI 12 Uyumlu Tema

Tşkler hocam elinize sağlık
  14. barisbozan

Tema JiyanV2 MIUI 12 Uyumlu Tema

Hocam bu konuda paylaştığınızı kuramazmıyız mazadaki kurdum beyenmedimde mi12 olan süper gerçekten elinize sağlık
Üst Alt