barisbakitemiz1 kullanıcısının son içeriği

1. B

Rehber Mİ4C Bootloader Kilidi Kaldırma & EU Rom Kurma

Zenex Linkleri günceller misiniz?
  2. B

Rom poco x3 pro aosp rom akım kesme sorunu

Lineage OS da böyle bir sorun yok telefonu gece şarjına bırakıyorum sabah baktığımda 99 oluyor telefonu prizden çekmeden 1,2 dakika önce telefona bakıyorum 100 oluyor.
  3. B

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Biliyorum NFC bende çalışıyor 1680969109 Hocam çok pil tüketiyor aosp romlara göre 1680969110
  4. B

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Lineange OS yükleyip TWRP ekranında 0 MB olarak görünenler o sadece Lineange OS da olmuyor a13 uyumlu twrp yüklerseniz düzelir mi 6 için unoffical a13 romlar kurdum yine 0 MB görünüyordu a13 uyumlu twrp kurmanız lazım
  5. B

Yardım poco x3 pro ekran süresi ve yedek parça hk konu

Hocam bendede mi 6 var sıfır oyun 5 saat ekran süresi pil 11 ay önce değişmişti benimde sizin yaptığınız gibi 5000 mah pil alıp 3350 üzerine takasım var ama cihaz küçük olduğu için olur mu bilemedim.
  6. B

Rom Mi 6 Rom Önerisi

Kesinlikle katılıyorum MIUI 11 de 4 saat ekran süresi alırken bunda 8 saat alıyorum.Gerçekten mükemmel bir rok
  7. B

Rom Mi 6 Rom Önerisi

Lineange OS kurdum MIUI dan kat kat hızlı ve pil tüketimi çok daha az ama telefon bana çok garip geldi 6 yılıdır MIUI kullanan biri olarak 1 hafta alışmaya çalışacağım
  8. B

Rom Mi 6 Rom Önerisi

Mind the gapps nasıldır hocam?
  9. B

Rom Mi 6 Rom Önerisi

Herhalde romun kendisinin recovery varmış illa o recovery üzerinden flashlamam mı lazım yoksa twrp orangefox recovery gibi recoverylerden flashlayabilir miyim? Birde mi 6 için hangi gapps modülünü kurmam lazım? PROSSK12 cmert
  10. B

Rom LineageOS 19.1 Official MI 6 (Android 12)

20.0(Android 13) sürümü çıkmış önerirmisiniz?
  11. B

Rom Mi 6 Rom Önerisi

Android 13 yüklesem sorun yaşatır mı?
  12. B

Rom Mi 6 Rom Önerisi

Peki mi 6 için en iyi aosp rom lineange os mudur ?bide hangi sürümünü önerirsiniz Android 10,11,12
  13. B

Rom Mi 6 Rom Önerisi

Peki cihazı ilk aldığımda gelen MIUI 8 Android 7 stock romdan daha fazla ekran süresi verir mi?
  14. B

Rom Mi 6 Rom Önerisi

Daha önce 20.6.18 EU beta sürümünü denedim fakat pil kullanımı çok fazla olduğu için global Roma geri döndüm 1676474626 Pil kullanımı nasıldır? Hocam
Üst Alt