barisb33 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım bilgisayar cihazı tanımıyor

Hocam benim başıma da sürekli geliyor bu. En sonunda çözdüm. Usb 2.0 olması gerekiyor. 3.0 da falan bu tür işlemler yapamıyorsunuz
  2. B

Yardım Mix 3 Batarya Boşalma Sorunu

Merhabalar . Bir mix 3 üm var. 1 ay önce ye kadar pili hemen bitiyor diye bataryasını değiştirmek istedik . Bataryayı değiştirdik ancak hala aynı. Çok hızlı bir şekilde pil düşüyor . Bir kaç telefoncuya götürdük ama çözülemedi. Nedendir acaba ?
  3. B

İnceleme Evolution X 2.0 Rom Kullanım ve Deneyim

Hocam yükledim de romu ekran hareketlerini bulamadım. yok mu acaba ?
  4. B

İnceleme Evolution X 2.0 Rom Kullanım ve Deneyim

Hocam acaba bu ekran hareketleri sorunsuz çalışıyor mu ?
  5. B

Rehber Mi Mix 3 Magisk ile Root (Bootlop Sorunsuz)

hangi romda çalışıyor hocam sizde ? tam anlamıyla ç alışıyor mu
  6. B

Bütün adımları tek tek yaptım hocam. Diğer arkadaş da aynısı olmuş. Sanırım magisk sadece china rom için şuan
  7. B

Yok hocam 3 kere denedim olmuyor. Bu sefer de magisk telefona hiç yüklü bile gelmiyor. İnternetten magisk manager apk indiriyorum onda da kurulu görünmüyor. Şu telefona bi magisk yükleyemedim gitti ya çıldırcam 1549439267 ve yine şifre hatası oluştu . pin kabul etmiyor. Sanırım EU rom ile...
  8. B

Hocam bootloader ım açık twrp yüklü. Magisk kurmak istiyorum da. Önceki sürümde hata vermişti çalışmıyordu. Şimdi kini denediniz mi çalışıyor mu Eu rom için acaba?
  9. B

Soru Mi Mix3 Global Fastboot

farkı ne hocam twrp ile yüklenen romlardan ?
  10. B

yok hocam 3 kere denedim aynı. Kilit ekranı şifresinde hata veriyor ve modüller çalışmıyor. belki de çin romu için olabilir bu magisk
  11. B

hocam şöyle yapıyorum. Çin rom u vardı . kilidi açtım dün ve eu romu yükledim. (Yükleme yaparken sadece format data dan bahsediyordu ) wipe cache dalvik yapmadım hiç . Sonrasında magisk ve diğer dosyayı indirip içine attım. Twrp ile kurdum. sonrasında denilen işlemleri yaptım. Ancak ne magisk...
  12. B

Hocam bu pin sorunu ile ilgili bir bilginiz var mı? Desen denedim olmadı pin denedim olmadı hep aynı
  13. B

hocam 3 tür deniyorum sürekli pin hatası alıyorum. herşey normal kuruyorum filan . telefonu kapatıp açtıgımda pin istiyor . sürekli pin yanlış diyor. normal şifre denedim onda da aynı hatayı veriyor. nedendir acaba nasıl çözerim
  14. B

Soru Global Rom mu Eu Rom mu ?

Bir kaç yerde eu rom un daha iyi olduğu gibi bişey okumuştum da . Reklam filan olmuyormuş. Sizce hangisini yüklemeli ? global mı eu mu ?
  15. B

Soru Asistan tuşuna görev atama

İyi günler herkese öncelikle.. Daha bootloader kilidini bekliyorum da ben acaba Global rom da asistan tuşuna görev atayabiliyor muyuz? Atayamıyorsak xposed ile filan halletmek mümkün mü?
Üst Alt