Barbr kullanıcısının son içeriği

1. B

Recovery Crdroid android 14 Yüklerken Orange Fox twrp silindi

Yenı romları Tam olarak nasıl flaslamalıyız anlatıcıcı bı vıdeo varmı eskiden Trabzonlu twrp yapıp ordan kurardık sımdı 4 5 dosya flaslıyoruz video varsa benım gb bırılerı nede yardımı olur
  2. B

Rom HyperOS VS Edition EU Mi 9T Pro / K20 Pro

Onda da bu sıra olumsuz yorumları okumaya basladık bende oyle bakıyodum
  3. B

Tavsiye ettiğiniz rom hangisi olur
  4. B

eline saglık hyper son fınal mı yoksa duzeltme versıyonları yaparlarmı sizce :)
  5. B

Rom Hyper OS V2/V3/V4/V5 Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro (raphael) Android 14

Yukleme fox ıcıne atarak yapın guncel fastbot yapacaksanız onu youtube tada formda vıdeo anlatımı var ben oyle yaptım evox kurmadım ama farklı dosyaları kurdum
  6. B

Rom Evolution X Android 14 AOSP

Su rom icin hazır lıste yapıp kuralım twr uzerınden ama bı yerde skntı oluyor kurmada
  7. B

Sizce hangi rom evolotıon mu farklı onerın varsa söyle V3 mıvı kurdum tek rom yukleme gabs falan olmadan
  8. B

Rom Yenı rom tavsiyeleri 2024 subat

Croid rom sevenlere yenı Calısma yapmıs kurmadım ben bılgınız olsun istedim 1706899688 Croid rom icin yenı Calısma yapmıs link tıklasın
  9. B

Croid gb 3 tane rom var ama bu dedgm daha farklı romlar ben bırı soyledı dıye kurdum dçgayet stabil guzel o amaclı soyledım
  10. B

Heypros kurayım dedım denk geldı bu ııy gb V3 stabil sade kullanımı basit tek flaslamalı baska tavsıyenız varsa onerın
  11. B

1706676053 Ustam 2 farklı yazılım attım İng cıktı kurlumum yada google flaslamalı bunun gb sade baska hangısı onerrısn... bu adam nerden buluyor bu kadr romları :)
  12. B

YouTube chram Tech vıdeo bakıyorum genel olarak iiy ama dedgm gb hepsine bakmak olmuyor burdan bırı dedı V3 fınal kurdum ııy tavsıye ederım ama sızın varsa paylasın genel olarak xevalutıon croid raphael ama bu adam farklı romlar sunuyor tavsıye ederim Amac 2024 Yenı rom tavsiyeleri hepimiz için...
  13. B

YouTube chram Tech vıdeo bakıyorum genel olarak iiy ama dedgm gb hepsine bakmak olmuyor burdan bırı dedı V3 fınal kurdum ııy tavsıye ederım ama sızın varsa paylasın genel olarak xevalutıon croid raphael ama bu adam farklı romlar sunuyor tavsıye ederim
  14. B

Siz ne kulanıyoosnuz.. Bu ısın bası evolıtıon croid ve valemta var chrom Tech vr youtube ona bakıyorum bende
Üst Alt