barangocebe kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Evo BT servisi telefonumu 2 aydır göndermiyor

Yardım - Mi 6 Kapandı Açılmıyor Şu konumda 2 ay önce kapanıp açılmayan mi 6 model telefonumdan bahsetmiştim , ithalatçı garantili evo bilgi teknolojileri adlı firmayla anlaşması olduğundan garantiye yolladım. 2 Ayı geçti 15 nisan günü yolladığım telefonum hala gelmedi , ilk 1.5 ay hiç telefona...
  2. B

Yardım Mi 6 Kapandı Açılmıyor

Fastboot modu açılmıyor artık , flash all diyince de flashlamıyor hata veriyor garantiye yollayacağım sanırım artık 1555240072 Birkaç defa daha denedim ve şuan porttan çıktı bilgisayar usb aygıtı olarak görüyor artık ama tanıyamadı telefonu şarja taktım bu mesajınızda dediğiniz gibi telefonu...
  3. B

Herşey için teşekkür ederim hocam elinize sağlık bundan sonra denerim birkaç defa olmazsa garantiye yollarım. Bu kadar zaman ayırdığınız ve yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederim
  4. B

flash all diyip tekrar deniyorum fakat şu şekilde kaldı ilerlemiyor bir tuşa basmam mı gerekiyor hocam
  5. B

Hocam hiçbir şekilde para talep etmediniz umutsuz ve donanımsal olarak düşündüğüm cihaz 2 dk da olsa açıldı, teşekkür ederim yardımlarınız için, dediğinizi yaptım cihaz açılmadı malesef şuan
  6. B

Hocam ama açılmıştı telefon herşey içindeyken sonra yine birden kapandı servis dışında çözüm yok mu
  7. B

Evet şuan sizin dediğiniz program ile flashlamaya çalışıyorum şu şekilde kaldı 1555235938 Şimdi bitti ne yapmam gerekiyor hocam
  8. B

Hocam kapandı ama tekrar açılmıyor şuan
  9. B

Hocam telefon açıldı şimdi Bir anda rebootlandı açıldı 1555235375 Hocam telefon açıldı ama birden yine kapandı
  10. B

Şimdi sürüm kodunu gördüm kusura bakmayın hemen deniyorum hocam
  11. B

Hocam indirip denemiştim konuda da yazdım bi hata alıyorum acaba yanlış fastboot rom mu kullanıyorum varsa eğer onun da linkini atabilir misiniz 1555234261 "Nesne başvurusu bir nesnenin örneğine ayarlanmadı" diyor "Can't receivehello packet" hatası da alıyorum 1555234448 Flashing diyor şuan...
  12. B

Dediklerinizi yaptım hocam aygıt yöneticisi açıkken güç tuşuna uzun süre bastığımda port gidip geliyor 1555230751 EVO ithalatçı garantili / istanbul'da bakalım zenex hocam da donanımsal derse pzt yollayacağım sonuçları bilgilendiririm
  13. B

Teşekkür ederim mesajlarınız için, garantiye yollayıp çözmeye çalışacağım. Halletsinler yeter idare edeceğiz artık ama xiaomiden çok memnunken böyle bir arıza ile karşılaşmam üzdü, 5 sene sony kullandım çok şikayetçi oldum güncelleme sıkıntısından yavaşlığından ama hiç donanımsal arıza yaşamamıştım.
  14. B

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Hiçbir ısınma yoktu telefon geceden beri kullanılmamıştı %40 civarlarında şarj seviyesindeydi. Sabah elime alıp 3-4 dk anca kullanmışımdır. Pzt günü garantiye vereyim en iyisi
Üst Alt