barancelltamir kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Redmi Note 8 Pro İmei Repair Sorunu

yapınca imei alınamıyor diyor şebekede gelmiyor servis yok yazıyor
  2. B

Yardım Redmi Note 8 Pro İmei Repair Sorunu

Herkeze merhaba elimde istanbul garantili note 8 pro var.Eng rom atınca ve ondan sonra plaka atınca çekiyor ama attıktan sonra yazılım atınca imei alınamıyor diyor.
  3. B

Yardım Mi 9T Pro 4.5G Sorunu

Herkese merhaba. Cihazıma IMEI Repair işlemi yaptım ancak şuan 4.5G de bağlantı kopuklukları ve yavaş girme gibi sorunlar yaşıyorum. Hotspot da da aynı sorunum var öncesinde böyle değildi. Ben QCN dosyasından kaynaklı diye düşünüyorum. Cihaza Mi 9T Pro nun mu yoksa K20 Pro nun mu QCN sini...
  4. B

Yardım Mi 9T Pro Bootloader Unlock Sorunu

Buradaki tool'un linkine ulaşamadım. 1595228554 Anladım hocam. Yapan varsa bana ulaşsın öyle yapalım artık.
  5. B

Denedim hocam sonuç yine aynı
  6. B

Merhabalar, cihaza 20 gün önce mi hesabımı ekleyip süre aldım 1440 saat verdi. Şuan tekrar deniyorum hala 1440 saat veriyor. Telefon 10 -15 güne kapanacak. Ne yapmam gerek ? Şimdiden teşekkürler.
  7. B

Yardım Redmi 6A (Cactus) ENG ROM

Merhabalar. Çok aramama rağmen cihaza ENG rom bulamadım. Elinde olan var mı acaba ?
  8. B

Yardım Mi 9T Bootloop Sorunu

Arkadaşlar, EDL mod ile bilgisayara bağladığımda Qualcomm olarak gördü. EDL moddan yazılım atmak için yetkili mi hesabı gerekiyormuş. Ne yapmam lazım ? Ayrıca hala telefonun fastboot olarak görmeyip EDL mod olarak görmesini anlayabilmiş değilim.
  9. B

SMS onayı gelmesini bekliyorum hala gelmedi hocam. Bu arada soketi değiştirdim hala sorun devam ediyor. Hata veriyor bağlanırken.
  10. B

Evet işte gördürmeye çalışıcam dedim ya çok nadir görüyor onu yakalamaya çalışıcam. twrp icin fastboot komudunu yazdım takıp cıkarıyorum gördüğünde yüklücek zaten :D
  11. B

Deniyorum ama sonuç aynı. Neyse ben o zaman cihaza TWRP yükleyeyim ondan sonra burdan yazayım size gelişmeleri
  12. B

onuda denedim. yeni formatlanmış cihaza kurdum driver'ı yine aynı çok garip ya şaka gibi. Bazen görüyor çok çok nadir
  13. B

Aynen TWRP girmiyor. Fastboot'da bağladığımda USB aygıtı tanınmadı hatası alıyorum. Soketi sağlam çünkü TWRP de adb olarak görüyordu cihaz
  14. B

Evet bunları biliyorum ancak fastboot görmüyor ki cihaz
  15. B

Hocam stable indi Kurmadan önce format data yaptım reboot recovery dedim cihaz şuanda fastboot'da kaldı. Fastboot olarak görmüyor bilgisayar ne yapıcam ?
Üst Alt