baran9763 kullanıcısının son içeriği

1. B

MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Hiç bir sorunu yok hocam
  2. B

Benimki ücretli versiyon, ingilizce yapabiliyorsun girişte, daha sonra tr modül yükleyince sorun kalmıyor
  3. B

Ben miui 13 cn rom satın aldım. Bana göre mükemmel bir rom olmuş. Takılma falan yok. Aynı geliştirici xiaomi.eu rom portlamış ama o rom çok donuyordu. Cn güzel tavsiye ederim. Ortak olmak isteyen varsa ulaşsın :)
  4. B

Rom RiceDroid v5.0 UNOFFICIAL | Android 12L

dikkat etmemişim hocam demek o yüzden oldu. wipe yaparak açtım telefonu. gms dışında başka tavsiye ettiğiniz modüller var mı, mesela reklamları engellemek için modül var mı
  5. B

Rom RiceDroid v5.0 UNOFFICIAL | Android 12L

Uygulama - AOSP Romlar İçin MIUI Kamera ve Galeri Hocam kamera modülünü yükledikten sonra cihaz yeniden başlarken logoda kaldı başka çözümü var mı
  6. B

Gcam Google Kamera 8.1.101 - Arnova8G2

Çok teşekkür ederim
  7. B

Hocam öncelikle elinize sağlık. Ben video çekimleri yaptığımda kamera odaklama yapıyor ve haliyle videoda bozulma oluyor. Odaklamayı video için nasıl kapatabilirim
  8. B

Hallettim :) teşekkürler paylaşım için
  9. B

Device out of storage hatası alıyorum xlm yüklemeye çalışırken Cihaz mi9t
  10. B

Gcam [TÜRKÇE][SORUNSUZ] Google Kamera 7.3.018 - Urnyx05 2.5

Son versiyonu yüklediğimde kamerayı açınca ekranda pixel çizgileri oluşuyor ve donarak çalışıyor. Önceki sürümün linkinide verebilir misiniz
  11. B

Gcam [TÜRKÇE][SORUNSUZ] Google Kamera 7.3.018 - Urnyx05 2.5

Mi9t global 11.0.5 de 48 mp çekimde takılmalar oluyor ve ön kamerada yüz rötuşu çalışmıyor. Bir bilginiz var mı? Bunların dışında gayet stabil teşekkür ederim.
  12. B

Yardım Mi9t volte görüntülü arama sorunu

Farklı operatör olunca kesin olarak arama yapılmıyor mu. Direk görüntülü arama yapmak istediğimde bu hata çıkıyor. 1590003121 Yaptım hocam. Ağ türünü yanlış seçmişim değiştirince sorun çözüldü. Teşekkür ederim yinede :)
  13. B

Yardım Mi9t volte görüntülü arama sorunu

Evet vodafone ve görüntülü araması aktif
Üst Alt