Bankocukahin kullanıcısının son içeriği

1. Bankocukahin

Yardım Netflix'in HD olmaması

Teşekkürler göz atmamıştım.
  2. Bankocukahin

Yardım Netflix'in HD olmaması

Arkadaşlar note 8 pro cihazımı android 10'a güncellememe rağmen Netflix HD olmuyor Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Bankocukahin

Çözüldü Redmi Note 8 Pro netflix sorunu

Hocam nasıl izleyebiliyorsun benim de note 8 pro global Android 10'a yükseltmeleme rağmen hâlâ HD izleyemiyorum
  4. Bankocukahin

Yardım Redmi note 8 pro netflix sorunu

Arkadaşlar merhaba ben de android 10a güncellememe rağmen Netflix HD değil yani L1 desteği yok L3 yazıyor hâlâ, son sürüm yüklü Netflix'in ve android sürümüm de global 10. Ne yapmam lazım? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Bankocukahin

Rehber Netflix Cihazınızla Uyumlu Değil Hatası için Son Sürüm APK Yükleme Rehberi!

Teşekkürler hocam Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Bankocukahin

Rehber Netflix Cihazınızla Uyumlu Değil Hatası için Son Sürüm APK Yükleme Rehberi!

QGGMİXM yazıyor Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Bankocukahin

Hocam miui optimizasyonu kapattım fakat uygulama hâlâ baştaki uyarı sayfasında kaldı Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Bankocukahin

Hocam hangi ülkenin romunu yüklediğimize nasıl bakıyoruz? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Bankocukahin

Redmi note 8 pro'da HD izlemenin bir yolu var mı? Android 10 ile HD desteğinin geleceği söyleniyordu fakat hala Netflixte görüntü kalitem düşük Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Bankocukahin

Tamamdır hocam teşekkürler, son söylediğin şeyin ne olduğunu bile bilmiyorum, dolayısıyla yapmadım. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Bankocukahin

Hocam cihazım note 8 pro android 10 ile L1 desteği geleceği söylendi. Android 10'a yükseltmeme rağmen Netflix HD olmadı. Linkteki bağlantılardan son sürümü de indirdim hala aynı. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Bankocukahin

Yardım Redmi note 8 pro netflix sorunu

Çözüm bulunursa buraya yazar mısınız arkadaşlar aynı sorun bende de var android 10'a geçmeme rağmen
  13. Bankocukahin

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.1.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Teşekkür ederim. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Bankocukahin

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.1.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Cihaz güncelleyici alanında dosyayı nasıl göstereceğiz hocam?
Üst Alt