bahtsızbedevii23 kullanıcısının son içeriği

1. bahtsızbedevii23

Soru Telefonda sorun olup olmadığı 45 dakikalık AnTuTu stres testiyle anlaşılır mı?

Telefonda sorun olup olmadığı 45 dakikalık AnTuTu stres testiyle anlaşılır mı?
  2. bahtsızbedevii23

Yardım Yeni telefonumun arkasında lekeler var?

Yeni aldım telefonu, arkasında çıkmayan lekeler mevcut. Normal mi?
  3. bahtsızbedevii23

Yardım Yeni telefonumun arkasında lekeler var?

Yeni aldım telefonu, arkasında çıkmayan lekeler mevcut. Normal mi?
  4. bahtsızbedevii23

Çözüldü Telefonun ekranında değişik renk karmaşası

İyi akşamlar arkadaşlar. Daha önceden telefonumun şarjı azken AnTuTu Benchmark yapmıştım (stres testi de yapıyor haliyle) ve daha sonrasında video izlerken ekteki gibi bozulmalara rastladım, aynı zamanda seste gidiyordu takıla takıla. Tam olarak ssteki gibi değil, tam olarak nasıl açıklayacağımı...
  5. bahtsızbedevii23

Yardım Arkadaşlar rom atacağım, bir iki sorum olacak.

İşime yaramayan cevaba neden Like Atayim? Veya ne için teşekkür edeyim? İşime yaramadığı için mi?
  6. bahtsızbedevii23

Cevabı beğenmemek mi? O başlıkta sorunun cevabını alamadım, Save_Mi hocamızın attığı linkte de fastboot açıklaması kısmında açıklaması yapılmamış, gidip bakabilirsiniz. Save_Mi hocamızda bildiği için zaten bakma gereği duymamış ve orada cevabının olduğunu düşünüyor/düşündü fakat yok. Bir daha...
  7. bahtsızbedevii23

Yardım Hard Reset hakkında.

Aynen, vazgeçtim. Atmayacağım o halde. Teşekkürler.
  8. bahtsızbedevii23

Yardım Hard Reset hakkında.

Arkadaşlar, 5ten fazla kez hard reset attığım için cihaz kasmaya başladı da (yani bilmiyorum psikolojik de olabilir her ihtimale karşın, ama bence var). Her neyse, bu hard resetin mantığı ne? Sadece verileri mi siliyor vs? Eğer rom atmak gibiyse yani tam anlamıyla matematiksel olarak 0a...
  9. bahtsızbedevii23

Yani fastboot'un romla bir bağlantısı yok, sadece rom yükleme şekli, doğru mu hocam? Teşekkürler.
  10. bahtsızbedevii23

Arkadaşlar 1. fastboot rom nedir? Hala anlamış değilim. Yani normal rom atmaktan farkı mı var bunun, yoksa normal rom atmak mı bu fastboot rom? Sonuçta rom atıyoruz ve işlemin adı rom atmak rom değil, fastboot rom atmak; bilmem anlatabildim mi. Ayrıca rom atarken bootloader kilidini kapatmak...
  11. bahtsızbedevii23

Çözüldü Fastboot rom nedir?

Arkadaşlar rom atmak istiyorum da, nedir bu fastboot rom? Rom atmak anlamına mı geliyor, yoksa fastbootlu room mu atıyorsunuz ki buda saçma olur çünkü fastboot önyükleme motoru diye biliyorum. Kafam karıştı. Telefona rom atacağım, fakat rom nasıl atılır yazdığım zaman Google'a, fastboot rom atma...
  12. bahtsızbedevii23

Yardım Sürekli hard reset atmak zararlı mı?

Yani kaba taslak kaç kere wipe data hocam sizce :)? 1644271876 Ne gibi bir zararı olur, olabilir hocam? 1644271937 Ne gibi bir zararı olabilir hocam
  13. bahtsızbedevii23

Yardım Sürekli hard reset atmak zararlı mı?

Herkese iyi geceler. Benim daha öncesinde telefonda yaşadığım bugdan dolayı cihaza bayağı bir kez hard reset attım da, sıkıntı olmuş mudur? Çok hard reset atmak zararlı mıdır? Hard resetin mantığı nedir? Bunu soruyorum çünkü kimisi verileri silse de iz bırakıyor diyor. Bu arada bug MİUİ...
Üst Alt