bahadirxdzgn01 kullanıcısının son içeriği

1. bahadirxdzgn01

Yardım Redmi note 9 merlin için rom önerisi

Merhaba, Akıcı kasmayan sorunsuz bir rom önerir misiniz? Şu anki sürüm: 13.0.1.0 SJOMIXM sanırım kod adı "merlin"
  2. bahadirxdzgn01

Yardım Xiaomi Hesabımı kaldıramıyorum

Cihazı tekrar sıfırladım bu sefer cloud eşitlemesini açmadım ve direkt deneyince çıkış yapabildim sonunda. Teşekkürler.
  3. bahadirxdzgn01

Yardım Xiaomi Hesabımı kaldıramıyorum

Merhaba, Mi account sitesi üzerinden cihazı kaldırdım sonra ayarlardan çıkış yapmaya çalıştım ama çıkış yapamadım. Şimdi de cihazımı yeniden formatladım ama işe yaramadı çıkış yapamıyorum yine de şifresini soruyor. Cloud service ve find my device apk silecektim twrp üzerinden o da olmadı. Delete...
  4. bahadirxdzgn01

Yardım Mi Account uygulamasını güncelleyemiyorum

Bu videoyu takip ederek işlemi sağladım ama hesaptan hâlâ çıkış yapamıyorum.
  5. bahadirxdzgn01

Sohbet Iphone yedekleme

O zaman 1 aylıkta olsa depolama alanı almalısınız yapacak bir şey yok.
  6. bahadirxdzgn01

Sohbet Iphone yedekleme

Herhangi bir alana ek olarak yedekleme yapmanıza gerek yok. S22 Cihazınızı kurarken iPhone kullanıyorum seçerseniz iki cihazı eşleştirip verileri aktarabilirsiniz. 1661672248 Fakat şifreler aktarılır mı emin değilim. Ben de iPhone'a geçtim , otomatik doldurma da Chrome'u seçerek yaptı işlemi...
  7. bahadirxdzgn01

Sohbet Iphone yedekleme

Android'den iPhone'a mı geçeceksiniz yoksa farklı bir durum mu var tam anlayamadım da?
  8. bahadirxdzgn01

Yardım Mi Account uygulamasını güncelleyemiyorum

Merhaba, Cihazımdan Mi hesabımı kaldırmak istiyorum, mi.com üzerinden çıkış yap dedim ama hala açık ayarlara girince giriş yapma ekranı çıkıyor. Oturumu kapat diyince de bi anda uygulama kapanıyor ayarlara atıyor yeniden. Güncelleyip çözmeyi denedim olmadı. Apk installer, apk packages yükledim...
  9. bahadirxdzgn01

Yardım Telefonuma apk yükleyemiyorum.

Merhaba, Magisk ile nasıl yükleyebiliriz ? Mi Account sistem uygulamasını güncellemeye çalışıyorum ama olmuyor da.
  10. bahadirxdzgn01

Soru Mi 10T için hangi miui tabanlı custom romu önerirsiniz?

Çok teşekkür ederim hocam. Mümkünse redmi note 8 için de bir öneri beklemekteyim. Kasmayan, akıcı sertifika sorunu olmayan bir rom.
  11. bahadirxdzgn01

Anket Redmi Note 8 En İyi Rom ?

Kasmayan ve play store sertifikalı hangi romu önerebilirsiniz?
  12. bahadirxdzgn01

Anket Redmi Note 8 En İyi Rom ?

Konunun takipçisiyim.
  13. bahadirxdzgn01

Çok teşekkür ederim indirme linki alabilir miyim son olarak? Bulamadım çünkü. Ek olarak Redmi Note 8 için sürüm biliyor musunuz acaba? Öneriniz var mı:?
  14. bahadirxdzgn01

Merhaba, " Kasma sorunu, Play Store sertifika sorunu olmayan ve şarj süresi iyi giden bir ROM önerisi yapar mısınız? Miui 13.0.8 global rom kullanıyorum android 12 var ama beğenmiyorum maalesef. TWRP vs aşırı sınırlıyor sorunsuz bir rom önerir misiniz? " bu ihtiyaçları karşılar mı acaba? Mi Apps...
  15. bahadirxdzgn01

Yardım Mi 10T Pro için Rom önerisi

Merhaba, Kasma sorunu, Play Store sertifika sorunu olmayan ve şarj süresi iyi giden bir ROM önerisi yapar mısınız? Miui 13.0.8 global rom kullanıyorum android 12 var ama beğenmiyorum maalesef. TWRP vs aşırı sınırlıyor sorunsuz bir rom önerir misiniz?
Üst Alt