BahadirKaya90 kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru VoWifi aktif olmuyor.

Arkadaşlar merhaba. Bu VOLTE ve VoWifi üzerine çok araştırma yaptım. Çok şeyler okudum, çok farklı yöntemler gördüm. Başarılı olanlari olamayanları gördüm. Konuya hakim olduğum için deneyip de başarılı bir şekilde açamadığım hiçbir telefon olmamıştı. İlk kez başarısız bir durumla karşılaştım ve...
  2. B

Video Twrp Olmadan Magisk (Root) Yükleme

Bu yöntemle Root yapmaya çalıştığımda maalesef telefon bootloop yapıyor. Tekrar original boot.img atarak açtım telefonu. Twrp üzerinden yaptığım zamanda da yine aynı sorun olmuştu. Miui 12.5.1 de telefonu root yapabilen oldu mu?
  3. B

Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

Global 12..5 güncellemesi sonrası TWRP yükleyince dahili hafıza 0 MB olarak kalıyor. Format data yapmadan TWRP'yi çalışır duruma getirmek mümkün mü?
  4. B

MIUI 12.5 Poco F2 Pro / K30 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RJKMIXM İndirme Bağlantıları

Sorunu recovery ROM'u harici flash disk üzerinden yükleyerek çözdüm. Fakat TWRP'yi flash yapıp 1 kez tekrar TWRP'yi reboot yapınca her nedense telefon dahili belleği (İnternet storage) görmüyor ve açılmıyor bootloop oluyor. Var olan TWRP sürümü Android 11'de düzgün çalışmıyor galiba...
  5. B

MIUI 12.5 Poco F2 Pro / K30 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RJKMIXM İndirme Bağlantıları

Güncelleme sonrası daha önce var olan TWRP ve Magisk kaybolmuştu. Twrp ve magisk'i tekrar yükledim telefon açılmıyor. MIUI Logosu sonrası otomatik yeniden başlarken Xiaomi'nin yeni yapmış olduğu kurtarma ekranı gibi bir ekrana geliyor oradan da yapılabilecek bir seçenek yok. Arkadaşlar TWRP'ye...
  6. B

Güncelleme sonrası daha önce var olan TWRP ve Magisk kaybolmuştu. Twrp ve magisk'i tekrar yükledim telefon açılmıyor. Nerde yanlış yaptık...?
  7. B

Aynı ROM üzerinde DATA sifirlamadan ROM güncellemesi yapılabilir ve hiçbir sorun da çıkmaması gerekir. İnsanları boşu boşuna yanlış yönlendirip panik yaptırmayın. Bu OTA update data sıfırlamasi gerektirseydi telefon içerisinden güncelleme yapan herkes verilerini kaybetmiş olurdu. Custom ROM'dan...
  8. B

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.3.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Ayni sorunun cevabını arıyordum. Gündüz V10.3.3.0 güncellemesi geldi. Evde değildim. Akşam yaparım dedim. Şimdi yapayım dedim güncelleme geri gitmiş. Ne yapmalıyız, önerisi olan var mı?
Üst Alt