Badluck kullanıcısının son içeriği

1. Badluck

Yardım Mi11 T şarj sorunu miui 13

Peki 120 hz 60 fps güçlü bir oyun oynasan da 7 saat görüyor mu oyun oynarken 5 e düşmesi filan normalmi 120 hz 60 fps diablo immortal oynarsam 1 saatte 20 şarj gidiyor %30 parlaklık
  2. Badluck

Yardım Mi11 T şarj sorunu miui 13

Beyler telefonu alalı 2 gün oldu miui 13 gelmiş yükledim ama şarj konusu videolardaki gibi hiç 7-8 saat değil adamlar ekran açık oyun İnternet vs 7.5 8 görüyor benim şarj su gibi gidiyor kıyaslama yaparsam videoya bakarsak ben 5 saat filan ekran süresi alırım muhtemel yada 5.5 bu 0 telefonda...
  3. Badluck

Yardım Ses Seviyesi Sürekli artıyor. Mi6 10.4.2.0

Tuş larimı değiştirmem lazım yani yada arkasını mi açıp bakmam lazım.
  4. Badluck

Onun için ses tuşunun bozuk olması gerekir videodaki gibi ana ekrana dönünce tuş takılmayı bırakmazdı sanırım ama bilemiyorum
  5. Badluck

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Arkadaşlar benim mi6 da yaşadığım şu şekilde bir sorun var 10.4.1.0 da geldi şuan 10.4.2.0 kurdum kurarken takılı kaldı güncelleme ekranında çok zor açtım bi ara takılmayı bıraktı sanırım bu programla yüklesem bisey değişir mi yani temiz kurulumda çözülür belki telefondan güncelleyince yada...
  6. Badluck

Arkadaşlar 10.4.1.0 yükleyince böle bi problem bas gösterdi biraz önce 10.4.2.0 yüklerken o ekranda takılı kaldı sanırım regovery moduna girdi ve takılı kaldığı için restart atsamda recovery moduna giriyordu zar zor açtım telefonu suan 10.4.2.0 ama hala aynı sorun var sürekli olmuyor ama...
  7. Badluck

Soru 10.4.2 sürümü geri mi çekildi ?

global kullaniyorum şuan tel bug dolu eu stabil nasıl geçerim dostum çok anlamam root atmaktan link felan varsa verirmisin. Birisi root yaparken imei felan kayboldu demis o yüzden biraz çekiniyorum yardımcı olursan sevinirim.
  8. Badluck

Yardım 10.4.1.0 romu ses ve güç tuşu takılma problemi

eyvallah sağlasın
  9. Badluck

peki nasıl yapıcam onu sitede mi6 için o gözüküyor zate direk indirince kurabilirmiyim yoksa root işlerine mi girmem gerek pek de anlamam elimde kalmasin cihaz:(
  10. Badluck

Merhaba dostlar bu yeni güncellemeyi yükledikten sonra ses takilmaya başlamıştı bende ses açma tuşu bozuldu diye düşünüyordum,ayrica ses tusu takılınca güç tuşu da işlemiyor. Sorunun tuşların bozulmasindan kaynaklanmadigini fark ettim.çünkü mesela instagram da ses takılı kaldığında ana menuye...
  11. Badluck

Yardım Mi6 recovery mode dan çıkamama

Telefonu arabanın bluetooth na baglandiktan sonra ses açma ve Kilit tuşu bozuldu ve restart atmaya çalışırken recovery moduna geçti ve her açmaya calisisimda recovery moduna döndü.Saatler sonra fastboot a alip baslatabildim. Sizce sorun ne bluetooth a bağlanmamdan olabilirim tuşlar oksitlenip...
  12. Badluck

Yardım Sürekli Recovery mode girme sorunu

Telefonun kilit tuşu bir çalışıyor bir çalışmıyor ses tuşuna basarsam takılı kalıyor.Telefon restart atınca recovery moduna giriyor ve Hard format atincada açılmıyor system başlat deyincede yine recovery modu açılıyor zar zor fastboot moduna sokup açabiliyorum sorun ne olabilir rom felan...
Üst Alt