Bada kullanıcısının son içeriği

1. Bada

Rom 12.5.1 Eu Rom Poco X3

baktım hocam , her seyı denedık olmuyor suan baska bır rom yükleceycegım
  2. Bada

Rom 12.5.1 Eu Rom Poco X3

Son güncelleme ile beraber gooogle haritalar a girer girmez kapanıyor. Bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı ?
  3. Bada

Rom Mİ Note 10 Lite Xiaomi.EU 12.0.2.0 İndirme Bağlantısı

Custom romdaki tartışmalara bak. :). Bende sensör sorunu yaşadım . Bl kilidini açıp eu 11 e geçtim. Şükür problem yok. Hala sorun yaşayan varsa satar başka cihaza geçer. Şuan eu 12 konusunu spamliyorsunuz. Ve buna hakkınız yok.
  4. Bada

XİAOMİ ŞAKAMI YAPIYORSUNUZ YA

Bende şikayetçiyim. Şayomi nasıl yapar böyle yazıklar olsun.bu forum şayominin Çin'deki ana merkezi dimii. Sizi yazikler olsun.
  5. Bada

Yardım Mi Note 10 Lite Karşılaştığım Sorunlar

Parmak izini ne rom olursa olsun 2 3 defa ekleyin .(aynı parmağınızi ) Eu rom.kullaniyorum. gayet memnunum. Başka rom suanlik yok zaten
  6. Bada

Soru Eu Romuna Geçiş

IMEI repair için bl kilidinin açık olması gerekli zate. Stoya Hocam.. Şuan geçiş yapabilirsiniz. Problem olmaz. Ki eğer imeiden korkunuz varsa efs yedeği alıp o şekilde romu kurabilirsiniz. IMEI repair de olsa.rom la beraberinde IMEI atildasa bile rom değiştirken yine IMEI gitmez. Ben...
  7. Bada

Yardım Xiaomi Mi Note 10 lite miui 12

Suanlik yok, custom rom olarak sadece eu var . Oda MIUI 11de . Bu ay bekliyoruz 1597440329 Ek olarak ta , konu mevcut. Tıklayınız
  8. Bada

Recovery Xiaomi Mi Note 10 Lite - Twrp

Elinize sağlık hocam
  9. Bada

Hocam yazılan yazılımda sıkıntı var. CMd ile yaptım oldu 1596727883 Bu konu ile başardım.
  10. Bada

hatalı hocam . twrp tam olarak yüklenmıyor. adımlar basarılı oluyor lakın . ıcınde işlem yaptıktan sonra twrp gidiyor
  11. Bada

Uygulama vbmeta Yükleme Aracı - Tüm Cihazlar

mi note 10 lite cihazınıda uygun hocam. twrp yükledikten sonra fastboot da kaldı benım cihazda sizin hazırladgnz program hızır gibi yetişti . tesekkurler elınıze saglık
  12. Bada

Rom Mi.Note 10 Lite için Rom çıkar mı?

Sağolun hocam teşekkür ederim happy~~
  13. Bada

Rom Mi.Note 10 Lite için Rom çıkar mı?

İyi bakalım inşallah en kisa zamanda gelir hocam.
Üst Alt