babataz kullanıcısının son içeriği

1. B

Rom Pixel Experience ROM Android 10 (UNOFF)

Hocam link tekrardan gitmiş headbang~~
  2. B

Rom Mi 6 8 saat ekran süresi

Hocam bende de aynı şekilde eu rom kurulu benim ekran süresi 3 saati geçmiyor. LKT modülü yüklü. Ne yapmamı önerirsiniz?
  3. B

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

mi 6 cihazımda eu beta 20.1.2 kullanıyorum. magisk mödül olarak indirmem gereken modülü yükledim gcam apk kurdum uygulama sürekli durduruldu hatası veriyor. Manuel olarak build.prop üzerinden elle enabled olarak değerleri değiştirdim. 2-3 farklı mödül denedim aynı şekilde hata vermeye devam...
  4. B

Yardım Redmi 7 Modem Dosyası

Twrp yüklü eu rom var bl açık IMEI atmaya çalışırken yedek aldım sanıp sildim fakat yedek almamışım blocklar silindi. İmei bulunamadı hatası veriyor 1571438892 Silmiş olduğum bloklar aşağıda dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p36 dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p37 dd if=/dev/zero...
  5. B

Yardım Redmi 7 Modem Dosyası

İyi günler arkadaşlar, Yanlışlıkla modem dosyalarını sildim. Elinde modem dosyası olan varmı acaba ?
  6. B

Yardım Mi 6 Reklam Engelleme

Merhaba arkadaşlar, Son iki haftadır telefonda oyun oynarken, arama yaparken yada her hangi bir şey yaparken aniden ekte ilettiğim reklam tarayıcı ile açılıyor. Çalışan programlarda bakıyorum buna neden olacak birşey göremedim. Telefon kapalı olsa dahil açılıyor. Daha önce tarayıcı üzerinde...
  7. B

Rom [ROM][MIUI10]China developer alpha[8.6. 4]Mi5,Mi6,Mix2,Mix2s,RedmiNote5Pro

Miui 10 ile Mi 6 ya yüz kilidi geldi mi acaba ?
  8. B

Uygulama Mi Verification V.1.3.3 [Miui Türkiye Ekibi]

Mi5se uygulamaya indirdim yüklemeye çalıştığımda uygulama yuklenemedi hatası alıyorum
  9. B

Uygulama Mi Remote V.5.2.5 [Miui Türkiye Ekibi]

Hocam bende mi5s var mı kumanda uygulaması var sadece wifi üzerinden mı kullanabiliyorum lg televizyonu bulmadida wifi üzerinden
Üst Alt