babareis kullanıcısının son içeriği

1. babareis

İpucu Mi 10 : MiUI 13 - TWRP + Magisk Root

Eline sağlık. Cihazıma daha önce deneyip hata almıştım. Yukarıdaki yöntem ve dosyalar ile miuieu 13 yükleyip rootladım. Teşekkür ederim.
  2. babareis

Yardım Mi 10T Pro Vowifi

Zaman geçmiş ama teşekkür ederim Mi 10 (umi) cihazımla bu yöntem ile vowifi geldi. Eu rom stabil 12.5.11 yüklü. TR cihazı 1. imei orj tr 2. imei repair ile kayıtlı çift sim aktif.
  3. babareis

MIUI 12.5 MIUI 12.6 | 21.4.7 Port Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro (Miatoll) Repack

İyi bari yav. Kalibrasyon restleme ile uğraşacaktım az daha. Teşekkür ederim.
  4. babareis

MIUI 12.5 MIUI 12.6 | 21.4.7 Port Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro (Miatoll) Repack

Eline sağlık. Romu kurdum akıcılığı v.s. beğendim fakat Ampere uygulamasının batarya kapasitesini 4000 mah olarak gördüğünü farkettim. EU romdan geçtim EU romda 5020 mah görünüyordu. Cihaz Joyeuse. Bunu nasıl düzeltebiliriz acaba ?
  5. babareis

Tema Jiyan Blue Teması Yayında

miui 12 için link lütfen.
  6. babareis

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Cümleten hayırlı bayramlar.
  7. babareis

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Düşündüm twrp değiştirmeyi de habire backup yükle v.s. uğraşmak istemedim ama denicem. Teşekkürler.
  8. babareis

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar cihazım cc9 (mi 9 lite) miui 12 eu 20.4.30 yüklü. Güncelleme geldi 20.5.7 romu indirdip güncelleme paketini seçerek kur dedim reboot da twrp ye geçti dosya isimleri karışık harfler oldu. TWRP formatı atmadan kurtulmanın şansı var mı acaba ? Cihaz normal açılıyor ama twrp de dosya...
  9. babareis

Tema Crimson V11-V12

Ellerinize sağlık çok beğendim...
  10. babareis

Rehber MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı - Şebeke Sorunu Çözümü [ PC / TWRP ]

Arkadaşlar neredeyse tüm custom romlarda şunu denedim. İimei repair cihazıma romları kurduğumda şebeke yok ama vowifi çalışırken, bu modem dosyasını flashlayınca vowifi gidiyor. Bunun başka bir çözümü yokmudur acaba ? Bu arada forumumuzda ki neredeyse tüm vowifi paylaşımındakileri denedim Qpts...
  11. babareis

Yardım Mi9 Se rootsuz gcam

Gece gcam açık ara fark var ama gündüz ynsyns arkadaşın dediği gibi kendi kamerası daha iyi.
  12. babareis

Yardım Mi9 Se rootsuz gcam

Mi 8 SE de kullandığım gcam linkteki ama aslında Mi 9 se için. Herhangi bir magisk modülü, tool, v.s. yüklü değil. Stock kamera da gcam da problemsiz çalışıyor. https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/MGC_6.2.030_MI9SE_V4_plus2.apk
  13. babareis

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Miuipro da ki gibi, çift durum çubuğu satırı olan başka bir rom var mı acaba ? MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. babareis

Mod [SD 845][Android Q] Google Camera [Mi 8, Mix 2S, Poco F1] [21.11.2019]

Evet mi 8 SE. SD 845 İbaşlığı kacirmisim. Rom flaslayinca düzeldi. Teşekkürler MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. babareis

Mod [SD 845][Android Q] Google Camera [Mi 8, Mix 2S, Poco F1] [21.11.2019]

TWRP olanı yükledim. Kendi kamerası da dahil hata verip kapanıyor. Bunu nasıl kaldıracağız ? MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt