ayuming kullanıcısının son içeriği

1. ayuming

Çözüldü İmei Repair Hakkında Bir Şeyi Merak Ediyorum

merhaba hocam benımde cıhazım note 10 pro dırenc kayıtlı aldım sıfırlamada uçarmı acaba imei
  2. ayuming

Recovery Redmi Note 10 Pro - Twrp 3.7.0_12 Tek Tuş Yükleme Aracı

suan cihazda androıd 12 var tqrp nın cıktıgı tarıhte 11 var ıdı suan 12 yı desteklıyormu
  3. ayuming

Yardım Çin ve Hindistan Rom Hakkında Bilginize İhtiyacım Var

hocam cıhazı sıfırlamak ısıtıyorum kayıt yapıldı flash tooldan vietsub kursasm kayıt ucarmı yada dırek çiın kursam ıngılızce kullanırım cıhazı guncellemede falan sorun olmaz herhalde
  4. ayuming

Rehber Mi 9 SE ROM/Modül/GCam Arşivi

teşekkür ederim
  5. ayuming

Rehber Mi 9 SE ROM/Modül/GCam Arşivi

merhaba arkadaslar mi9 se cıhazım var global 12,5,1 (RFBMIXM) kodlu rom var ama eu rom kurmak ıstıyorum varmı tavsıye edecegınız eu rom tesekkur ederım sımdıden
  6. ayuming

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba note 8 pro cihazım var cihazım un şarj soketinde sorun var sanırsam biraz zor şarj oluyor ve bilgisayara bağladığımda bilgisayar görmüyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz
  7. ayuming

MIUI 12.5 Redmi 9 - Türkiye Kararlı Rom V12.5.1.0.RJCTRXM İndirme Bağlantıları

Merhabalar cihazda otomatik güncellendi imei gidiyor Mesela bu sürümde güncellendiğinde IMEI Uçar mı cihaz kayıtlı
  8. ayuming

Yardım Türkcell ile şebeke sorunu yaşıyoruz

Bendede var mobil veri çıkmıyor nasıl yaparız Turkcell Vodafone da denedim
  9. ayuming

Rehber Redmi Note 9/10x 4G / Yetkili Hesabı Atlamak / Unbrick / MTK Bypass Auth

hocam flastooldan yazılım atarken hata verdı redmı yazısında kaldı yardımcı olabilirmisiniz
  10. ayuming

MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

Arkadaşlar miroom nasil tavsiye edersiniz
  11. ayuming

MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

Romlarin fastboot olani varmı ben bulamadım twrp yüklenmiyor cihaza mi yazisinda kalıyor 2 yöntemide denedim
  12. ayuming

Yardım Gcam

Mimax a gcam kurulumu varmi acaba arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
  13. ayuming

Uygulama MIUI 12 Super Canlı Wallpaper v2.0 [Editlendi]

Apk kuruyorum ama duvar kağıdını bulamıyorum
Üst Alt