Aytacagac kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü K20 Pro - Parmak İzi Sorunu Miui 12 - AOSP ROM

Cok tesekkur ederim sizinde cumaniz mubarek olsun
  2. A

İlginiz icin cok tesekkur ederim bu benim yapabilecegim bi is deyil anlasilan keske bartin da olsaniz da siz yapiverseydiniz cok mesaketli bi iş bu
  3. A

Geecekten ilginiz icin cok tesekkur ederim kuramammamin sebebi benim beceriksizligimden oluyo galba arkdasin attigi linkten indirdim miui11 i rar seklinde dosyalari actim ama yukleme dosyasini bulamadim hep metin dosyasi felen yoksa bilgisayardanmi yapmam gerekiyo anlamadim.
  4. A

Miui 11 e donmeye calisiyorum ama yapamiyorum burdan bi arkadas bana atmis indirdim zip olarak ama bi turlu kuramiyorum miui11 e donus yapin duzelir demisti
  5. A

Yardım Mi9 T Parmak İzi Tanımıyor

Cok tesekkur ederim cevabinizi ekran goruntusu aldim ve yapacagim cok tesekkurler
  6. A

Hocam kusura bakmayin sizi meskul ediyorum da firmware ne demek ve nerden nasil yapiyorsunuz
  7. A

İlginiz icin cok tesekkur ederim sayfa acilmiyor suan tekrar tekrar denemekteyim
  8. A

Hocam benim o dedikleriniz acik deyil nasil acarim onuda bilmiyorum eski surum miui 11 e donsem ki onada nasil donerim bilmiyorum ozaman duzelir diyenler de var 1625609223 Cok tesekkur ederim sayfayi acmiyo suan hala denemekteyim
  9. A

Bu soylediklerinizi nasil yapiyorsunuz ne yapmaliyim allah askina yardimci olun cok feni sinir oldum yarin gidip saticam bu konu yuzunden yapamazsam
  10. A

Video BootLoader Kilit Açma

Ozur dilerim ben yeni uye oldugumdan tam hakim olamadim kusura bakmayin miu 11 e nasil donus yapabilirim hocam
  11. A

Nasil geri yukleyebilirim miui 11 i acaba yardimci olursaniz cok sevinirim
  12. A

Yardım Mİ9T Parmak İzi Okumaz Oldu

Bu bahsettiginiz surumlere nereden gecisler yapiyonuz ayni sorun bendede var
  13. A

Arkadaslar merhaba mi9t telefonum ekran degisiminden sonra parmak izi kilidi tanimlama yapiyor ama ekranı kitleyip parmak izi ile acmak istediğimde tanimiyor ne yapmam gerekiyor sensor arizali olsa yada ekran olmamis olsa tanima yi gerçekleştiremez diye dusunuyorum lutfen yardimci...
  14. A

Bu kilit ne işe yariyor aydinlatabilir misiniz 1625605778 Arkadaslar merhaba mi9t telefonum ekran degisiminden sonra parmak izi kilidi tanimlama yapiyor ama ekranı kitleyip parmak izi ile acmak istediğimde tanimiyor ne yapmam gerekiyor sensor arizali olsa yada ekran olmamis olsa tanima yi...
Üst Alt