aytac2961 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Xiaomi Varsayılan tarayıcı Chrome yapma

2020 Ocak ayı mi tarayıcı güncellemesi ile birlikte varsayılan tarayıcı olarak kendi programını otomatik olarak tarayıcı yapıyor bunu düzeltmek için yapmamız gereken sistem uygulamalarından tarayıcıya girip oradan güncellemeyi kaldırmak güncelleme kaldırıldıktan sonra herhangi bir internet...
  2. A

Yardım Xiaomi Mi 8 SE China Rom

Hocam telefon sonunda açıldı siz root yaptınızmı? link varmı 16.6 ın bende 16.7 var onu kurmicam
  3. A

Mi 8 se de global çıkmadı dedi arkadaş o yüzden eu yüklemeye çalışıyorum. rom yüklemeden önce magisk mi yüklemeliyim acaba bir de sizde de mi 8se var
  4. A

maalesef açılmıyor aynı yerde kaldı 2 defa denedim yarım saat ne yapmalıyım? 1539032744 haber bekliyorum sizden
  5. A

offf ok hocam vay be hiç tahmin etmemiştim
  6. A

yapma ya iki defa reset attım ben de tahmini kaç dakika
  7. A

Hocam herşey tamam kurdum ama mi.com yazan ekranda kaldı android yazıyor altta da 3 nokta gidip duruyor. açılmıyor ne yapmalıyım
  8. A

Hocam sorun şu twrp sabahtan beri yükleyemedim bir kere diğer yolla yükledim çince bişeyler çıktı sonra bi daha açamadım telefonu şimdi sıfırlayıp tekrar otomatik ile yükledim şöyle bir yazı çıktı. altta resimde Sonra ses açma ve güç tuşuna birlikte basıp bekledim yine fastboot ekranı açıldı
  9. A

Hocam öncelikle çok teşekkürler.. Özet geçecek olursak Mi 8 Se için 1. China rom EU roma çevirmek (global rom çıkmadığı için eu) için Flashtool kullanamıyorum 2. Twrp yüklüyorum bu program üzerinden romu yüklüyorum nasıl olduğunu bilmiyorum ama hallederiz inşallah 3. Magisk ile root yapıyoruz...
  10. A

En son olarak root için de bilgi verebilir misiniz?
  11. A

Hocam bende Mi 8 nin romu kurmaya çalısıyorum hep hata veriyor. Zaten flashtool ile rom atamıyorum sanırım öyle anladım. bu adreste mi 8/se yazıyor ama anlamadım MIUI ROM for Xiaomi Mi 8/SE - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum eu nun farkı nedir acaba link bu mu Rom - MIUI 10 EU...
  12. A

Mi 8 Se için global kurmak istiyorum ama globale root atılırmı bilmiyorum? o yuzden developer mı olmalı mi8 se için link verebilirmisiniz? mi 8 var se yok çünkü Root istememin sebebi diskgiggerı kurup fotolara ulaşmak ama daha da önemli telefon turkçe olsun istiyorum.
  13. A

Evet hocam kesinlikle
  14. A

Lütfen acil yardım bekliyorum.. Cihaz china rom olarak aldım 1 ay bekledim bl açıldı. Yalnız bl açılırken bütün bilgiler silindi. O yüzden root yapıp disk recovery işlemi yapmam gerekli fotoları kurtarmak için. Aynı zamanda global rom da yüklemem gerekiyor. Acil cevap bekliyorum lütfen..
Üst Alt