Aypars kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Redmi 8 Kayan Bildirim Gelmeme Sorunu

Arkadaşlar merhaba, Redmi 8 telefonum var. Yaklaşık 2 aydır Whatsapp'tan kayan bildirimler gelmiyor, sadece üstteki durum çubuğunda bildirim simgesi gözüküyor. Son 1 haftadır da Instagram'dan da gelmemeye başladı. Tüm izin ayarlarına ve bildirim ayarlarına baktım hiçbir sorun bulamadım. Lütfen...
  2. A

Yardım Ahize Sorunu

Nasıl düzeltebilirim?
  3. A

Yardım Ahize Sorunu

Sorunun tozla falan alakası yok ben zaten temizliyorum.
  4. A

Yardım Ahize Sorunu

Telefonumun modeli Redmi 8, sürümü de MIUI Global 12.0.1 kararlı. 3-4 aydır yaptığım aramalarda konuşmalarda karşı tarafın sesi bana az geliyor, telefonu ilk aldığımda böyle değildi. Telefonum rootsuz. Neler yapmamı önerirsiniz?
  5. A

Yardım Ana Menü Düzeni Sorunu

Maalesef bir sonuca ulaşamıyorum... Sanırım sürümden kaynaklı bir sorun.
  6. A

Olabilir hocam ama internette ve forumda bakındım önerilen temaları denedim sonuç yine aynı, 5x5'ten fazla yapamıyorum. Sizin öneriniz var mıdır? Bir de o temaları deneyeyim.
  7. A

Arkadaşlar telefonum Redmi 8, düne kadar her şey normaldi telefonun ana menü düzenini 6x5 olarak kullanıyordum sonra yanlışlıkla bir şeyler yaptım ve bir daha da eski düzene dönemedim. Ayarlar kısmında 5x5'ten yukarısı yok artık. Farklı launcherlar denedim telefon iyi çalıştırmadı. Temaları...
Üst Alt