ayktokt kullanıcısının son içeriği

1. A

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Suat hocam birxe ben pro romda adim sayar calismiyor sebebi nedir acaba
  2. A

Bu twrp orjinal mi ? Ayrica hangi modelin twrp si ? Sagit twrp ile farki nedir.
  3. A

Mi6 icin adimsayar calisiyor mu sende
  4. A

Pro romda adim sayar neden calismaz acaba bilgisi olan var mi
  5. A

Bu arada mi6 da miupro romlarda adim sayar neden hep sifir ? Bir yerden aktif halemi getirilmesi gerekiyor
  6. A

Sanirim suanda deneyen yok. Denemeyede fazla cesaretim yok gexen hafta 8.1.18 surumunu yukledikten sonra 4 saat sonra eski haline getirebilmistim.
  7. A

Mi 6 icin 8.1.25 deneyen oldumu ? 8.1.18 de cok kasma vardi acaba bu guncelleme nasil?
  8. A

Yardım Mi6 Rehber Problemi

Ayni sorunlari bende yasadim. Gmail rehber hesabinda hata yokken telefon rehberinde hep problem oldu. Bende cozum yolu olarak gmail rehber deki numaralari tek tek +90 ile duzenledim. Daha sonra telefonumdaki gmail hesabimi sildim ve rehberi komple temizledim. Daha sonra gmail hesabimi ekledim...
  9. A

hocam bu sorun 8.1.18 ile mi6 lara gelen bir sorun, onun öncesinde hiç bir problem yoktu. ayrıca ben full backup almıştım bilgisayarda duruyor full backup, onu bilgisayardan telefona atarken dosya boyutu aygıt üst sınırını aşıyor ne demek yaklaşık 11 gb lık yedek.
  10. A

almış olduğum full backup u pc den cihaza aktarıyorum fakat bu seferde dosya boyutu aygıt üst sınırından daha büyük uyarısı alıyorum. nedir bu iş anlamadım.
  11. A

failed to mount data invalid argument uyarısı almaktayım.
  12. A

Twrp de sfcard bolumunu girdigimde 0 mb yaziyor. 8.1.18 de. Bende anlamadim.
  13. A

Mi 6 8.1.18 yukledim fakat backup u gormedigi icin geri yukleme yapamiyorum. Suat hocam varmi herhangi bilgi.
  14. A

Mi6 icin tekrarda 8.1.18 yayinlanmis. Suanda indiriyorum. Bakalim bir onceki kasmalar mevcutmu deneyecegim sorunlar halen devam ediyor, ayrıca yedek yüklemeye geldiği zamanda görmüyor :(
  15. A

Mi6 icin son guncelleme linki sitede yok
Üst Alt