ayildirim kullanıcısının son içeriği

1. ayildirim

Haber Mi8 yeni güncelleme

İndiriliyor şuan. Teşekkürler. 1558096026 Güncelleme detayları ekteki resimlerde mevcut
  2. ayildirim

Soru Mi8 kamera bulanık çekiyor?

Whatsapp video atarken bende de netleme problemi oluyor.
  3. ayildirim

Yardım Bildirimler kapanmıyor

Katılıyorum, X tuşu ile kapatıyorum fakat tekrar yeni bildirim geldiğin de gene çıkıyor.
  4. ayildirim

Yardım Whatsapp bildirim karışıklığı

Mi 8 cihazımı çok umutlarla aldım fakat almadan önceki espirisi yok hatta kötülüğü var
  5. ayildirim

Yardım Mi 8 Problemleri

serhatakyildiz Peocawe bilgileriniz için teşekkür ederim. 7 yıldan fazladır iPhone kullandığım için biraz hem androide hemde xiaomi uzağım. Dediğiniz gibi yaptım yardımcı uygulama yerine ilk etapta fotoğrafları göster şeklinde ilerliyorum. GPS olayına da boynumuz kıldan ince ne diyim...
  6. ayildirim

Yardım Mi 8 Problemleri

Merhaba Arkadaşlar, Harita, navigasyon kullandığım zaman beni zorla çift GPS açmaya zorluyor. Birde galeri girdiğim de fotoğraf ve albümler diye üstte iki seçenek var son çektiklerim albümlere düşüyor fakat bu fotoğraflar da gözükmüyor. Bunu tek bir yerde toplamak mümkün değil mi? Nereden...
  7. ayildirim

Yardım Kablosuz Sarj

Süpersin üstad, işte o pedlerin kılıfa montalanmış halini aramaktayım. Kılıf aramaktayım yani
  8. ayildirim

Yardım Kablosuz Sarj

Merhaba, Mutabıkız fakat örnek bir kılıf yardımı ile bu özelliği kazandırmamız mümkün müdür? Kılıf var ise bilginiz var mıdır?
  9. ayildirim

Yardım Kablosuz Sarj

18:00 dakika da görüldüğü üzere Mi 8 sarj olmuyor. Mi Mix serisi oluyor fakat o olmuyor.
  10. ayildirim

Yardım Kılıf Hakkında

Merhaba, Mi 8 Cihazıma kablosuz sarj özelliği katacak kılıf arıyorum. Fakat kalın olmasın veyahut powerbank özelliği olmasın. Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.
  11. ayildirim

Yardım Kablosuz Sarj

Video izledim fakat mi 8 olmuyor sarj?
  12. ayildirim

Yardım Kablosuz Sarj

Arkadaşlar konu acil sipariş geçeceğim
  13. ayildirim

Yardım Kablosuz Sarj

Merhaba Değerli Üyeler, aşağıdaki ürünü almak istiyorum. Mi 8 kullanıyorum. Sarj özelliği yok fakat IQ sertifikalı veyahut S7leri bile sarj ediyormuş. Bilgisi olan var mı ürün hakkında? Xiaomi Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı 10W (QI Sertifikalı Tüm Fiyatı iyi çalışmalar. 1555565784 Ek kılıf ile...
  14. ayildirim

Madalya YouTube Kanalımızı Takip Edin Madalya Kazanın

Merhaba, Madalya tanımlaması için değerlendirmenizi rica ederim. cantara iyi çalışmalar.
  15. ayildirim

Madalya MIUI Türkiye Market Google Play'de Yayınlandı - Madalya Ödülünü Sende Al

Merhaba, Madalya başvurumu kabul etmeniz ricası ile. cantara iyi çalımalar.
Üst Alt