ayhanaykut kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom MI 10 hyperosoye kavuştu

muhtemelen evet,
  2. A

Rom MI 10 hyperosoye kavuştu

hem çin versiyonu hemde xiaomi.eu versiyonu çıktı,
  3. A

Soru Mı 10 hyperOS 1.0.21.0

kurdum ,temiz kurulum yaptım ,twrp 8.0 ve root yapıldı ama bir önceki sürüme göre bana kararsız geldi,bir ara reboot ettiğimde system failura diye ekran geldi,yeni olarak sadece kontrol merkezi farklı gelmişti yeni sürümü bekliyorum
  4. A

MIUI 13 Mi 10 (Umi) Public Beta V13.0.0.1.5.DEV İndirme Bağlantıları

neden bize üvey evlat muamalesi yapılıyor anlamıyorum ,neden bu tele miui 13 android 12 yi kuramadılar ,elde olan bir tek beta var oda bir aylık ,11 serisi aldı 9 serisi aldı 10 serisinden herhalde MI 10 kaldı
  5. A

valla ben o şeytana dün uydum kurdum ,twrp kurulabiliyor ancak root için çok ugraştım maalesef kuramadım,google için google play apk yı kurabilirsiniz ,daha sonra çin programlarının bazılarını kaldırıp yerine kendi programlarınızı google playden kurabilirsiniz ,bu kadar ugraşa degermi...
  6. A

acaba bu romda Türkçe varmı kuran deneyen oldu ise yazarsa sevinirim,bu arada ben MMX_3x.22.0_umi_22.1.19_v13-12_23017_20220120-fastboot.zip romunu denemek için kurdum öncekilerden daha iyi ( en azından pil durumu )geldi dedigim gibi root ön yüklemeli olarak geliyor basit bir kurulumla halloluyor
  7. A

Rom Mi 10 - XiaomiEu Android 12 MIUI 13 Haftalık beta

hocam bende M 10 var inanın sizin telefonu bilmiyorum
  8. A

Rom Mi 10 - XiaomiEu Android 12 MIUI 13 Haftalık beta

valla arkadaşlar daha ne miui 13 ile android 12 nin .miui 12.6 ve android 11 den farkını anlamış degilim,eger çalışan root istiyorsanız MMX genelde hazır root lu geliyor kısa bir kurulum ile çalışan bir root oluyor illaki twrp isterseniz Downloads for : -Android- Generic Device/Other |...
  9. A

Yardım Mi 10 android 12 güncellemesi

update rom bat ile yaparsanız silinmez sanoyorum ,ben install with data format bat ile yaptım
  10. A

dogrudan xiaomi.eu sitesinden indirdim ,benim telin bootloader açık ve twrp kurulu idi , yanlız kurulum twrp den olmuyor download edilen dosya zipten çıkartılacak ve telefon fastboot moda alınacak daha sonra batch dosyası üzerinden kurulacak yani kurmasıda ayrı bir dert eger sizde bootloader...
  11. A

ne twrp nede magisk çalışıyor,4pda daki yamada çalışmıyor,ayrıca pek fazla degişiklik yok bendeki sabah siftahı tam bir hayal kırıklıgı oldu,elimde miui 12,android 12 li xiaomi.eu rom kalakaldım bence herkes beklesin derim
  12. A

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

MI 10 umi için deneyen oldumu,ve varsa lütfen link atabilirmi,mümkün ise önce denemek istiyorum üyelik belki daha sonra
  13. A

Rom [MIUI11] Mi 10 İçin En İyi Batarya Süresi (xiaomi.eu) V11.0.25.0.QJBCNXM

başta pil ve ekran süresi ,ikincisi bildirimler hemen tüm bildirimleri hızlı ve zamanında alıyordum,komiktir ne zaman miui 12 yada miui 12.5 roma dönsen samsung, tab a7 tablet de aynı bildirimleri daha hızlı alıyorum önce tablete sonra telefona geliyor bildirimler ,üçüncüsü M11 ile xiaomi...
  14. A

Rom [MIUI11] Mi 10 İçin En İyi Batarya Süresi (xiaomi.eu) V11.0.25.0.QJBCNXM

uzun bir süre o romu kullandım,halen arada sırada da dönerim, MI 10 için çıkan tüm romların çin sürümü,xiaomi.eu,miuimix ve xtrv yunan sürümlerini kullandım,miui 12 yada miui12.5 ,favorim halen xtrv (yunan) miui11 android 10 11.0.25 romudur
  15. A

Recovery [Android 11 Uyumlu] Yeni TWRP Mi 10/Mi 10 Pro

hocam yeni gördüm mesajınızı,ama galiba kurtarmışşınız,geçmiş olsun
Üst Alt