ayhan610 kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru REDMİ S2 Kamera uygulaması hakkında

Merhaba arkadaşlar. Telefonu ilk aldığımda ön kamerayı açtığım zaman odaklandığı yüzlere yaş tahmini yapıyordu kendi kamera uygulaması ancak sonradan biranda kayboldu. Güncelleme ile mi gitti anlayamadım. Ayarlarda bir yerde mi acaba bilen var mı?
  2. A

Yardım Resmi S2 indirme hızı

Arkadaşlar telefonum ile birşey indirmek istediğimde çok hızlıydı. Örneğin play store den bir uygulama yükle deneme indirip yüklenmesi bir oluyordu.Şarjınin çok çabuk bitmeye başlaması üzerine fabrika ayarlarına döndüm batarya kendini topladı.Ancak şimdi de birşey indirmek istediğimde çok uzun...
  3. A

Yardım Tavsiye edilebilecek bir kamera uygulaması

Google camera kurmayı istiyorum.Forumda artık herhangi bir işlem gerekmeksizin kurulabileceği yazan konuları gördüm ama verilen linklerden bu telefon için uygun olanı bulamadım. Paylaşabilecek olan varsa sevinirim.
  4. A

Yardım Tavsiye edilebilecek bir kamera uygulaması

Arkadaşlar. Telefonumu alalı yaklaşık 2 ay oluyor. Açıkçası çok fazla derinlemesine kurcalayamadım. İzlediğim videolar ve tavsiye üzerine redmi 5 ile arada kalarak s2 aldım. Ancak izlediğim videolarda zoom, oto focus vs. özelliklerde olan kamersının çok iyi olduğu söyleniyordu. Kullanımda ben...
  5. A

S2 kamera

Cevap için teşekkür ederim. Zoom konusunda bir bilginiz var mı peki? Miui 10 sürüme geçince sanırım bu yaş tahmini özelliği gitti. Eğelenceli birşey di.
  6. A

Haber Sürpriz! Xiaomi telefonlara Google Kamera desteği geldi

Bende redmi s2 için aradım ama bulamadım
  7. A

S2 kamera

Bu telefondan bende aldım 3/32 olanını. Yanlış hatırlamıyorsam kamerada slow çekim ile zoom vardı ama bende yok ya da nereden yapılır bilmiyorum. Bunun dışında telefonu ilk aldığımda ön kamerada yaş tahmini gibi birşey vardı ama sonra kayboldu fikri olan varmı?
Üst Alt