aydogangs kullanıcısının son içeriği

1. aydogangs

Yardım Sesli mesaj dinleme sorunu

Kutudan çıktığı gibi üzerinde orjinal ince bi koruyucu var.
  2. aydogangs

Yardım Sesli mesaj dinleme sorunu

Arkadaşlar merhaba.2 tane mi 11 lite telefonumuz var ikisindede aynı sorun var.whatsappdan sesli mesajları dinlerken kendi kendine kapanıyor.Hiç bir sesli mesajı dinleyemiyoruz.telefon konuşması esnasında telefonu kapatmak istediğimizde ekran kararıyor ve ben kapatamıyorum telefonu.Yani karşı...
  3. aydogangs

Soru 12.5.1 OTA guncellemesi

Ben güncelleme sonrası wifi sorununu hallettim sonunda.Modemi fabrika ayarlarına döndürdüm ve yeni kurulum yaptım ve wifi sorunum çözüldü.Güncelleme sonrası bu sorunu yaşayan arkadaşlar için çözüm olsun diye yazıyorum..
  4. aydogangs

Benim wifi sorunum devam ediyor.Wifi 10 15 sonra kopuyor tekrar bağlanıyor sonra tekrar kopuyor.Bildirim çubuğunda sorun gozukmuyor ancak ayrıntıya girince kısıtlı bağlantı diyor kopma anlarında.Canlı kanal izlerken sürekli donmalar yaşıyorum.güncelleme öncesi hiçbir sorunum yoktu.Bu sorunu...
  5. aydogangs

Arkadaşlar 12.5.1 güncellemesinden sonra wifi sorunum var.Sayfalar geç açıyor.Canlı kanal izlerken sürekli donuyor.Mobile alınca sorun yok.Varmı bu sorunu yaşayan ?
  6. aydogangs

Yardım 12.5 güncellemesi sonrası wifi sorunu

Arkadaşlar merhaba.12.5 güncellemesini yükledikden sonra cihazda wifi sorunu olmaya başladı.Sosyal medyada resimler çok geç açılıyor.Canlı kanal izlerken görüntü sürekli donuyor.Mobile aldığımda sorun tamamen ortadan kalkıyor ancak wifide sorun var.Bu sorunu yaşayan var mı?
  7. aydogangs

Yardım Redmi Note 4 pil sorunu

İzmirdeyim kardeşim.Tamamdır yazdım söylediğiniz arkadaşlara.Sağolasın hocam
  8. aydogangs

Dostlar ne yapacağım peki şuan kullanılmaz durumda sürekli şarjda telefon.
  9. aydogangs

Orjinal pilini nereden bulabilirim hocam bendeki bozuldu attım ?
  10. aydogangs

Arkadaşlar merhaba.Telefon 1 hafta önceye kadar gayet normalken 1 haftadır pil yüzde 40larda yüzde 50lerdeyken telefon kapanıyor.Ve şarja takana kadar açılmıyor.Şarja taktığımdada bazen yüzde 5 gösteriyor bazen yüzde 30,40 sürekli değişiyor.Batarya öldü desem daha 6-7 ay önce yenilendi.Ve pil...
Üst Alt