Aybin.Kilic kullanıcısının son içeriği

1. Aybin.Kilic

Soru Rom Tavsiyesi Miui

Bu konuya dâhil olmaktan keyif alacağım. Sayısız rom kurdum, aosp / miui ve telegram grubunda ise arkadaşlarım sayısız Android 10-11-12 romlar test etti.. Ne yazık ki her romun bir bugu veya hatası çıkıyor. Benim her zaman kullandığım ve telegram grubunda özellikle kafam rahat romum dediğim eu...
  2. Aybin.Kilic

Recovery PitchBlack Recovery - Redmi Note 6 Pro (Tulip)

PitchBlack Recovery for Redmi Note 6 Pro (Tulip) Bilgilendirme PitchBlack V3.0.0 Unofficial TWRP 3.5.0 tabanı kullanılarak oluşturuldu. Yayınlanma Tarihi : 05/03/2021 Geliştirici : Telegram @Mr_Purple_666 Ekran görüntüsü : Eklenecek Değişiklikler : - En son sistem kaynakları entegre...
  3. Aybin.Kilic

İpucu Gps problemi çözümü

Silebilrsiniz skıntı olmaz.
  4. Aybin.Kilic

Ana Başlık Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu | Global Kararlı • Global Beta • Custom | Twrp Recovery

Bizim cihaz Android 8 ile çıktı. Ne 7 nede 6 rom bulabilirsiniz.
  5. Aybin.Kilic

Ana Başlık Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu | Global Kararlı • Global Beta • Custom | Twrp Recovery

Redmi Note 6 pro ve Redmi 8 cihazları miui 12 güncellemesi almadı. Yılbaşından önce gelir diye düşünüyorumdum ama o umudumu da kaybettim. Gazete ilanı verip hükümsüzdür diye duyuracağım. O kıvama geldim yani. :)
  6. Aybin.Kilic

Haber Android 11 Güncellemesi Bekleyen Cihaz Listesi

Biz daha miui 12 almadık millet Android 11 diyor. Vallahi xiaomiye sövesim geliyor. (Note 6 pro)
  7. Aybin.Kilic

Yardım Vanced Root Siliniyor

Mi-globe de zaten vanced romu build ederken ekleniyor? Neden ikinci kez vanced kuruyorsunuz? Benim oluşturduğum Mi-globe 11.0.1 yada 11.0.3 sürümü işinizi görürse buraya indirme linki bırakayım. 11.0.1 sürümü https://drive.google.com/file/d/1-85qjV6Kub4o5qXgWwNdzvZT2u_yvnfl/view?usp=drivesdk...
  8. Aybin.Kilic

Soru Kamera sorunu

Sorun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı onu çözmek lazım. Hangi romdasınız? Bootloader kilidi açık mı? Twrp var mı? Ona göre çözüm bulalım.
  9. Aybin.Kilic

Yardım Note 6 pro diag port açılmıyor !

Eğer pc USB 3.0 ise şu yamayı yönetici olarak çalıştırıp yükleyin. https://drive.google.com/file/d/1-IYftn2IfC5xMu09t6jqiVdRtdGEz6jR/view?usp=drivesdk Bir de qualcom driver isterse de şunuda indirip kurun . https://drive.google.com/file/d/11DZqHDH6IrH0MYAHRVt99jrDQXcaELRg/view?usp=drivesdk
  10. Aybin.Kilic

Eğer twrp varsa aynı romu hiç bir şey silmeden tekrar üstüne kurun. Stock kernel geri gelir.
  11. Aybin.Kilic

Mod Note 6 Pro Süre Beklemeden BL kilidi açma, Twrp kurma, Root atma

Redmi Note 6 pro için bu. Daha önce resmi uygulama ile bl kilidi açtıysanız ve süre aldı iseniz süreyi tekrar eder. Bu dosyalar ve anlatımım ile en az 15 cihazın bl kilidi açıp rom attım. Hiç bir şekilde süre almadım. Sizin bekleme süresi almanız ancak bl kilidi açıp süre almanız ile alakalı...
  12. Aybin.Kilic

İnceleme 9T Pro Wifi Kullanımında Aşırı Güç Tüketimi

Mi-globe.com dan rom build edip bir de onu deneyin. Genelde 2-3 sürüm öncekiler daha stabil çıkıyor. (Eu rom tabanlı olduğu için global rom tadında keyif alabilirsiniz)
  13. Aybin.Kilic

Gcam Google Kamera 8 İlk Herkese Açık Sürüm Çıktı

Hocam 5 mp çözünürlüğe fare bile poz vermez. Stabilize olana kadar elimizde olan sağlam sürümler resim çekmeye devam.
  14. Aybin.Kilic

Soru Bootlader nasıl açılacak?

https://forum.miuiturkiye.net/konu/note-6-pro-sure-beklemeden-bl-kilidi-acma-twrp-kurma-root-atma.97079/ Mi hesabı sorununuzu halletti iseniz süre beklemeyin. Direkt twrp / root atın. Sorun devam ediyor ise de, o zaman M hesabına mail adresi ekleyin ve doğrulayın
  15. Aybin.Kilic

Redmi Note 6 Pro Android 10 - MIUI 12 20.5.16 BETA REVOS

Note 7 den port ; 1.91 GB file on MEGA
Üst Alt