Aybat kullanıcısının son içeriği

1. Aybat

Yardım Engellenen çağrı

Hocam benimde başıma gelmişti. Sorunlu numarayı engelleyip, engeli kaldır yaptığımda düzelmişti. Umarım sizinde sorununuz bu yolla çözülebilir.
  2. Aybat

Yardım Samsung J5 Pro "ağda kayıtlı değil" hatası

buyrun hocam 1692395605 H.kadioglu
  3. Aybat

güncel sorun
  4. Aybat

Bilen biri yokmu yardım edicek :(
  5. Aybat

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

İyi günler hocam. en sonki samsung yardım konusu hakkında yardım edebilirmisiniz mümkünmüdür? ve ücreti ne olur kötü bi durumdayım inşallah oluyodur bulunduğum yerdeki telefoncular gerçekten veremiyceğim ücretler talep eder çok pahalı yapıyolar siz ne kadara yaparsınız yada olurmu...
  6. Aybat

Bi arkadaşın babasının telefonu ayarlara fln girmiyodu. yazılım atılcaktı bana atıver dedi. bende atıverdim odin ile. sonra sıfırlanmadığını gördüm hâlâ ayarlara da girmiodu. girdim recovery den sıfırladım. düzeldi ayarlar fln. ilk başta şebeke çekmiyodu sonradan birkaç yeniden başlatmaya...
  7. Aybat

Yardım Açıklayamadığım bir sorunum var

Bir de öyle deneyeyim aklıma gelmemişti teşekkürler
  8. Aybat

Yardım Açıklayamadığım bir sorunum var

Pazartesi akşam telefondan film izliyordum ardından WhsatsApp'dan bir bildirin geldi oturumunuz kapatılmıştır diye. Şaşırdım hemen whatsappa girdim ve tekrar giriş yapmaya çalışıp giremedim uygulama beni atıp durdu fln bende telefonu bi yeniden başlatayım düzelir dedim. Yeniden başlattım ve...
  9. Aybat

Soru Akıllı saat kullanırken Wifi sorunu yaşar mıyım?

7/24 kullandığım saat ile Wi-Fi ve Bluetooth çakışması yaşamadım. Hiçbir Şekilde Wi-Fi'yi yavaşlatmıyor. Tereddütte olan varsa sorun etmesin.
  10. Aybat

Soru Bl Kilidi Açarsam Geri Kapatabilir miyim?

Anladım teşekkürler [emoji846] Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Aybat

Soru Bl Kilidi Açarsam Geri Kapatabilir miyim?

Telefonun Bl kilidini açmak istiyorum fakat ileride kapatmak istiyorum. Bl kilidi cihazı brick yapmadan kapatabiliyor muyuz? Yani uğraştırır mı? Bir de orjinal imei'de uçma gibi bir durum var mı?
  12. Aybat

Çözüldü Mi 9T'de Ön Kamera Açılırken Morluk Normal mi?

Bu efekti kapatma gibi bir şansımız oluyor mu peki? bende telefonu bozuk sanmıştım teşekkürler.
  13. Aybat

Çözüldü Mi 9T'de Ön Kamera Açılırken Morluk Normal mi?

Mi 9T Alacağım fakat hiçbir incelemesinde bu olay yok. Bu normal midir yoksa ekran, kamera vs mı bozuktur? Daha iyi anlamanız için fotoğrafını aşağıya bırakıyorum
Üst Alt