axxa kullanıcısının son içeriği

1. A

HyperOS Xiaomi 12 Lite (taoyao) XiaomiEU HyperOS

Bu arada bu cihaza ben twrp kuramadım, yardımcı olur musunuz? yönlendirici bir video veya talimat içeren bir metin var mı?
  2. A

Yardım TWRP Yükleyemiyorum.

Selam herkese, Cihaz 4. Xiaomi telefonum , bundan önce kullandığım bütün xiaomi telefonlarda gayet kolay TWRP yükleyebiliyordum,ROM dan Rom a geçiyordum. ama bu telefon çok farklı ve kesinlikle TWRP kuramadım. Kuran arkadaşlardan deneyimlerini rica ediyorum. Teşekkürler.
  3. A

Soru Mi 12 Lite RAM Hakkında

Hayır..
  4. A

Rom Mi 10T/ Pro [Apollo/ApolloPro] Pixel Experience AOSP A12

Selam, FW yi rom öncesi mi ,sonrası mı kuruyorsunuz?
  5. A

Satış Mi 10T Pro 2. el

Merhaba, 8/128 yurtdışı cihazımı satmak istiyorum. İstanbul ataşehir deyim. Cihaz orjinal kutusunda ,orjinal şarj cihazıyla ve 2 adet orjinal kılıfla verilecektir. 6.000 TL isitiyorum. Uygunsa sizin için irtibata geçebilirsiniz.. Not: Cihaz temiz kullanılmıştır..
  6. A

Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

Sanırım Mi10t pro da farklı menü ve ayarlar..
  7. A

Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

Teşekkürler..Bu arada bir soru daha sormak istiyorum. Çift tıkla telefon ekranını açıyorum ama kapatamıyorum doğru mu?
  8. A

Merhaba, Verdiğin bilgiler için teşekkürler. Daha önce de AOSP kullandım ama aşağıya eklediğim resimde işaretlediğim sembolü ilk defa görüyorum. nedir bu?
  9. A

Recovery Mi10T Pro /K30S ULTRA Twrp Yükleme 3.4.2B

Merhaba, Bu yöntemi fastboot a düştüğümde kolaylıkla uyguluyordum, fakat bir süredir Arrow OS kullanıyorum fakat bu romun kendi fastboot menüsü var ve ben bu menünün kullanıması ile ilgili hiç bir kaynak, video vb bulamadım. Twrp kurmak istiyorum, yardım olabilir misiniz? Teşekkürler şimdiden..
  10. A

Soru AOSP ROM önerisi.

Selam tekrar, Nasıl yapılıyor? 1656589780 Teşekkürler.
  11. A

Soru AOSP ROM önerisi.

Merhaba, Konuya dahil olup görüşümü paylaşayım dedim. Mi10t pro kullanıyorum AOSP rom kullanayım dedim nusantara kurdum her şey yolundaydı , ben kendi adıma beğeniyorum AOSP u (kamera sorunu olmasına rağmen). Fakat ana ekrandan o aptal saat ve tarihi kaldıramadığım için kaldırdım..Ne zaman ki...
  12. A

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

İnstagram açılmıyor, telegram da klavye sorunu var...
  13. A

Tema Mallow Yazı Tipi

Çok teşekkürler dönüşünüz için..
Üst Alt