Axheron kullanıcısının son içeriği

1. Axheron

Yardım Mi note 10 lite ekran sorunu

Sorun yazılımsal olduğunu düşünüyorum zira şikayetvar platformunda ve burada ki arkadaştaki aynı problem dün akşam başıma geldi. Masaüstünde ki telefon birden AOD ekranında garip garip renkler vermeye başladı panikle güç tuşuna bastım ve aynı yerdeki çizgiyi gördüm. Araştırma yaptım şikayetvar...
  2. Axheron

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Evet içinde işletim sistemi yoktu zaten fastboot giriyordu 12.1.3 Global MI yükledim cihazı wipedata yaparak şuan çalışıyor sorunsuz tek kafama takılan success yazısını göremedim o ekranda o kuyuyor bana
  3. Axheron

Gene aynı oldu boot gönderip telefon açıldı Not catch checkpoint (\$fastboot -s .* lock),flash is not done bu hatayı veriyor ama telefon sorunsuz açılıyor vallahi bunaldım daha da dokunmam lanet olsun 2-3 saatimi alıyor hep. Bilen birisi bu hatanın sorun yaratıp yaratmayacağını söyleyebilirse...
  4. Axheron

pickedusernamesonofa Şuan böyle bir manzara var karşımda 12.1.3 EU yüklerken durum bu adb ve qualqomm yükledim, rom'a attım C'de ve üst klasörü seçtim vaziyet bu..
  5. Axheron

İyi forumlar herkese, ben Mi Note 10 Lite kullanıcısıyım telefonum miui 12.1 ile sapıttı bootloder açtım ve temiz kurulum yapmak istedim. Bazen şarj %98 de kaldı bazen %100'den düşmedi pil uygulamasında fazla değer gözüktü sağ üstteki pil ölçümünden başka bunlar yüzünden temiz kurulum için...
Üst Alt