avsim kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Garanti bitmeden bl kilidi açmak mantıklı mı

ben faturalı garantili aldım. iki ay dayandım telefon ile gelen TR romuna. kilidi açtıktan sonra xiaomi.eu ve lineage os (resmi olarak çıktı 18.1) denedim. herhangi bir şey gelmedi henüz başıma, garantim 1 sene daha devam ediyor (ouno garantili)
  2. A

Yardım Rom Önerisi

Lineage 18.1'i kullanıyorum iki haftadır carplay dışında bir sorun yok akıcı.
  3. A

Yardım 9s için 12.5 eu.rom

9S için henüz resmi olarak Xiaomi tarafından 12.5 verilmedi, dolayısıyla sadece başka telefon modellerinden port edilen 12.5 sürümü var. Xiaomi curtana modeli için 12.5 yayımladıktan sonra xiaomi.eu da çıkartacaktır.
  4. A

Soru xiaomi.eu multi HMNote9Pro/HMNote9S V12.0.6.0.QJWMIXM rom deneyen var mı?

ben bu romu kullanıyorum şu anda (12.0.6) gayet memnunum, çıktığı gün yükledim herhangi bir sorunla karşılaşmadım. 12.0.3'ten temiz kurulum yaparak geçiş yaptım.
  5. A

Soru MIUI 12 Güncellemeli Miyim?

Ben garantiyi bozdum xiaomi.eu 12.0.3 yükledim, memnunum.
  6. A

Rom [Android 11] Redmi Note 9S Hindistan Kararlı V12.0.3.0.RJWINXM İndirme Bağlantısı

Cihazın 9 Pro olarak görünmesi herhangi bir olumsuzluğa neden oluyor mu?
  7. A

Rom [Fastboot] Curtana - Redmi Note 9S - Redmi Note 9 Pro (India) - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Kurulması gereken güncel sürüm budur: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V12.0.2.0.QJWMIXM_v12-10.zip/download
  8. A

MIUI 12 Redmi Note 9S Global Kararlı V12.0.2.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

neleri düzelttiler acaba? umarım pil durumunu miui11'e döndürmüşlerdir.
  9. A

Yardım WhatsApp PiP (Resim içinde resim) modu çalışmıyor.

merhaba, sorunu çözebildiniz mi?
  10. A

MIUI 11 Redmi Note 9S - Turkey Stable V11.0.6.0.QJWTRXM İndirme Bağlantısı

Merhaba, forumda araştırdım fakat kesin cevap bulamadım. Garantili ve herhangi bir işlem görmemiş cihazım var. TR rom'undan Global veya EU (resmi) roma geçmenin TWRP veya Fastboot olmaksızın başka bir yolu var mıdır?
Üst Alt