aufuk1 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Lineageos 17'de pil tasarruf modu yüzdesini yükseltmek

Merhaba, Lineageos 17'de pil tasarruf modu yüzdesini birara %75 ayarlayabilmiştim fakat nasıl yaptığımı hatırlamıyorum malesef. Şu anda sistem tercihleri sadece %25'e düşerse pil tasarrufu moduna geç seçeceği sunuyor, daha önce bunu nasıl %75 yapabildim bulamıyorum. Bunun yöntemi nedir acaba.
  2. A

Yardım chromecast, screen mirroring benzeri bir .apk arıyorum.

Merhaba google store'da birçok program denedim ama tam memnun kalabileceğim bir program bulamadım. Custom rom için telefon ekranını televizyona yansıtan bir .apk önerebilirmisiniz. Bazı programlar seçtiğiniz resim yada video dosyasını paylaşıyor, benim istediğim direk telefon ekranının...
  3. A

Yardım Lineageos 16, android 9 için NFC fix dosyası bulabilirmiyim

Samsun Grand Prime, Lineageos 16, android 9 için NFC fix dosyası bulabilirmiyim arkadaşlar. 18.1 versiyonunda nfc çalışıyor ama 16 versiyonu daha seri çalışıyor telefonumda sadece nfc çalışmıyor, onuda çözebilirsem süper olacak :)
  4. A

Yardım lineageos 18.1 klavye değiştirme

Android 9 lineage-16.0'da NFC desteği olmadığı için 18.1'e güncelledim.
  5. A

Teşekkür ederim, türkçe karakterler geldi :) Bu arada Grand Prime SM-G530FQ modem.bin dosyalarını (lineage-16.0-j6-20190906-NIGHTLY-gprimeltexx.zip) üzerinden android 9 kurmadan önce pakette güncelledim ve şebeke yok sorununu çözebildim. Bunun üzerinede 18.1 android 11 kurdum halen şebeke var...
  6. A

Merhaba, grand prime g530f üzerine lineageos 18.1 kurdum. Klavyede türkçe karakterler görünmüyor, ancak ilgili harfin üstüne basılı tutarak diğer karakterleri yazabiliyorum, türkçe karakterlerinde görünmesi için ne yapabilirim acaba. teşekkürler.
  7. A

Rehber Android Rom Tool .dat-.dat.br-img Dosyaları ile Çalışın. [Parçala ve topla]

Bu araç çok iyi fakat android 9'a kadar işlem yapabiliyoruz unpack ve repack işlemleri için. LineageOS 18.1, android 11 edit'lemek istiyorum onun için bir yol önerebilirmiiniz.
Üst Alt