Atmaca.1453 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Kulaklık takılı iken Google asistan sürekli olarak aktif

Arkadaşlar siteye uzun zamandır giremiyorum sorun çözüldü yazamadım sizlerden özür dilerim kulaklık tuşları takılı kalıyormuş başka kulaklıkla deneyince farkettim yardım eden herkese teşekkür ediyorum
  2. A

Teşekkür ederim ses ayarı kafamı karıştırdı o yüzden yazdım eski sürüme geçmeyi 1 2 gune denerim olmazsa sizlerden yardım isterim
  3. A

Öncelikle Pocophone F1 rootsuz stabil kararlı sürüm kullanıyorum son güncellemeden sonra kulaklık takılı iken Google asistan sürekli olarak aktif çalışıyor yani bunu mu sordun onu mu aradın gib sürekli çalışır durumda ayrı olarakta ses seviyesini yükseltiyor Netflix YouTube felan izleken video...
  4. A

İnceleme Pocophone F1 Aksesuar Önerileri

İy akşamlar öncelikle paylastiginiz bilgiler için teşekkür ederim çok yardımcı oldu gürültü önleyici kablolu kulaklık önerebilir misiniz bana
  5. A

Sohbet Pocophonne F1 raw formatı

Teşekkür ederim başka program varmı bildiğiniz alternatif olarak
  6. A

Sohbet Pocophonne F1 raw formatı

Pocophonne F1 de raw formatında fotoğraf çekimi yok galiba işin doğrusu gelen güncellemelerle bu özellik geldimi takip etmedim bu aralar amatör fotoğraf çekimine merak sardım 10 15 TL gibi fiyatlara programlar var satın alsam raw formatında fotoğraf çekimi ve kayıtı yapabilir miyim birde forumda...
  7. A

Soru Pocophonne F1 de raw formatı

Pocophonne F1 de raw formatında fotoğraf çekimi yok galiba işin doğrusu gelen guncellemelerle bu özellik geldimi takip etmedim bu aralar amatör fotoğraf çekimine merak sardım 10 15 TL gibi fiyatlara programlar var satın alsam raw formatında fotoğraf çekimi ve kayıtı yapabilir miyim birde forumda...
  8. A

Yardım Redmi 6A uygulama çekmecesi açılmıyor

Hocam kontrol ettim MIUI V10..2.5.0 görünüyor 1.25 GB bu güncellemeyi yapsam düzelir mi bilemedim ben telefonu yeni aldım hemen böyle bir sorunla karşılaşınca sizlere sormadan yapmayayim diye düşündüm 1550132795 Servise göndereyim mi güncelleme mi yapayim
  9. A

Yardım Redmi 6A uygulama çekmecesi açılmıyor

Anneme Xiaomi redmi 6A satın aldım kurulumları yaptıktan sonra uygulama çekmecesinin açılmadığını farkettim. Ayarlara baktım uygulama çekmecesi açık görünüyor Android sürümü 8.1.011019 MIUI 9.6.18 kararlı Yeni güncellemesi var güncellemesini yapmadım önce bu sorunu çözmek istedim...
  10. A

Diğer Poco F1 ''Pie''Güncellemesinden sonraki değişiklikler

Benim pocophone F1 de android 9 MIUI 10.0.3 a geçince full çektiği bazı yerlerde tek çizgi çekmeye başladı en son MIUI 10 2.2 güncellemesi geldi yükledim değişen bir şey olmadı sorun devam ediyor
  11. A

Yardım Kamera önerisi

Merhabalar yeni bir pocophone F1 kullanıcısıyim fakat Xiaomi dünyası hem çok güzel ilgi çekici ve karmaşık romlar felan benim sorum pocophone F1 için gcam nasıl yüklerim telefonum root atılmamış olduğu için gerek yok zaten yüklüdür derseniz kamera uygulaması önerilerinizi bekliyorum kimse...
  12. A

Yardım Pocophone F1 şebeke sorunu

Pocophone F1 ilk aldığım zaman android Oreo ve MIUI 9 vardi telefonumun şebeke çekim gücü full du android 9 ve MIUI 10.0.4 geçince telefonumun bazı yerlerde tek cizgi çekmeye başladı bu sorunu düzeltmek için öneri ve yardımlarınızi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler ederim not : bootloder root...
  13. A

Yardım Pocophone gece çekim güncelleme

Pocophone F1 için MIUI 10.2.2.0 kararlı güncellemesi geldi yükleyebilirsiniz
  14. A

Yardım Mi Max 3 Global kararlı nasıl yüklenir?

Beta varsa biz bekliyecegiz o zaman kararlı sürümü teşekkür ederim kardeşim
  15. A

Yardım Mi Max 3 Global kararlı nasıl yüklenir?

Tam olarak sorun nedir anlatırsan yardımcı olmaya çalışalım global MIUI 10 güncellemesi yaptın sorun mu oluştu
Üst Alt