«Atilla» kullanıcısının son içeriği

1. «Atilla»

Yardım bilgisayar a hiç birşey yüklenmiyor windows 10

Administrator hesap olmadan işlem yapamazsınız. Misafir hesapta (yetki verilmediyse) uygulama yükleme ve sıfırlama işlemi yapamazsınız.
  2. «Atilla»

Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

Böyle devam edin lütfen. Çok güzel işler çıkarıyorsunuz. Şuan ki tasarım göze çok hoş geliyor.
  3. «Atilla»

Rom [Android 11] [MIUI12.5] Redmi Note 8 Mi-Globe 21.4.7

Yok hocam daha telefonun hiçbir şeyini kurcalamadım, aldığım gibi. Sadece kendi gelen güncellemeleri :) Önce gerekli meteryalleri inceleyip öyle girişimde bulunacağım :)) bunu da kenara not ediyim :) Deneyim önemli
  4. «Atilla»

Rom [Android 11] [MIUI12.5] Redmi Note 8 Mi-Globe 21.4.7

Emeğinize sağlık Buse S. Yıldız En kısa zamanda bir hafta sonu yedeklerimi alıp deneme yapacağım. (Garantim devam ediyor ama bazı şeyler bıkkınlık getirdi artık |()
  5. «Atilla»

Soru Mi box eba yuklenirmi

Sonuçta android tabanlı olacak yüklenmesi mümkün ama. Kamera ve mikrofon işini nasıl halledeceksin?
  6. «Atilla»

Soru Redmi Note 8 Mi Ekran Kaydedici Nasıl Kalite Arttırılır ?

O kısım sana ve depolama alanına bağlı. Yani Çözünürlük artarsa net bir çekim olur. Video Kalitesi kısmı dediğim gibi videonun boyutunu etkiler boyut arttıkça kalite artar. Kare Hızı:30fps iyi
  7. «Atilla»

Soru Redmi Note 8 Mi Ekran Kaydedici Nasıl Kalite Arttırılır ?

Ekran Kaydedicinin ayarlar kısmında mevcut. Yukarı menüden Ekran kaydediciye basılı tut ayarlar açılacak. Çözünürlük, Kalite, Kare Hızı vs buradan işlem yapabilirsin.
  8. «Atilla»

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

son sürüme güncellenmiş hali. sağ alandaki uygulamaları kullanabileceğim stabil bir sürüm varsa iyi olur aslında. Bağlanıp çalışan sürümde bu uygulamalar yok.
  9. «Atilla»

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Ottoman hocam programın güncel versiyonu için çalışma var mı acaba. Güncel sürümdeki uygulama noktaları işime yaracak cinsten (mesaj görme, rehber, vs.). daha farklı uygulamalar da kullanmak istemedim açıkçası.
  10. «Atilla»

Yardım MIUI 12 kayan pencereler sorunu

12 güncellemesinden sonra aynı sorunu bende yaşıyorum. bunu tam ekran uygulamalar sırasında da yapıyor geçişler yapmak zorunda kalıyorsun.
  11. «Atilla»

Duyuru Forum Rütbeleri ve Yükselme Kriterleri

aslında biraz sıkıntılı bir durum. Bazı üyeler (yeni gelen) cevap yazanın rütbesine göre MIUI konusundaki tecrübesi deneyimini gösteriyor sanıyor. )ilk geldiğimde öyle zannetmiştim bende) ama aslında forum içerisinde, forumu kullanma birikimi bu. forumda tecrübeli MIUI da değil :) o yüzden...
  12. «Atilla»

Soru Fotoğraf gecikmesi ÇÖZÜLMEDİ

Merhaba, Biraz detaylandırman lazım. Yani hangi mod ile çekerken oluyor. Gece modunda fotoğraf çekerken genellikle bu şekilde olur. Genel anlamda tüm modlarda fotoğraflar bu şekilde oluyorsa bir problem olabilir. İlk akla gelen çözüm genellikle uygulamanın veri temizliği oluyor. Düzelmez ise...
  13. «Atilla»

Duyuru Forum Rütbeleri ve Yükselme Kriterleri

Güncellemeler her zaman bir sonraki yeniliklerin güzelliklerin (belki de kötülerin) habercisidir. Güncellenelim güzelleşelim :) Bitek bana mı abes geliyor yoksa bende mi bir problem var :) Yeni Üye ne demek Acemi Üye ne demek? Tabloya göre ilk defa kayıt olan kişi Acemi ile başlayıp...
  14. «Atilla»

İnceleme Redmi 8 Ekran Süresi Paylaşımı

12 güncellemesi ve ilk günüm |(
  15. «Atilla»

Diğer RN8 MIUI12 -Android 10 Güncellemesi

Güncellememiz hayırlı olsun arkadaşlar. Bekledik bekledik bekledik ..... Şimdi başka sorular var.. :) Yükleyelim miiiiii Yüklemeyelim mi smirk~~drunk~~
Üst Alt