atila01 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Deneysel MTE Etkinleştirildi???

1714599861 Adana dan çok teşekkür ederim. Bir de boatloader kilidini açma sorunu gidersek canavar gibi olacakclap~~😇
  2. A

Çözüldü mi 11 t brick oldu

Mi 11t nin şarj kablosu 6Amperlik kablo olduğu için MiFlash ile yükleme yapılmıyor ve yarım yapılıyor atıyor, fastbootta kalıyor. hiç telaş kapılmayın normal 2amperlik kablo ile deneyin istediğiniz romu atın.
  3. A

Yardım Redmi Note 10 Pro 5G Almalı Mıyım?

Gerçekten niye bilmeden konuşuyorsunuz? 20 gündür kullanıyorum hiçbir sorunu şarj 45 dakika oluyor. Şu anda çin beta, çin kararlı, global, türkiye kararlı ve Endonezya romları var. Eu mtk işlemcili cihazlara rom yapmıyor. Twrp si çıkmadı daha doğru. Ama rom yüklemek için mi flash la yapılır...
  4. A

Rehber TÜRK TELEKOM volte ve vowifi açma tüm ayrıntılar

hocam iyi akşamlar öncelikle paylaşımınız için teşekkürler, ekteki resimdeki gibi görünüyor volte ve wowifi açık görüldüğü halde üzerleri mavi değil ve aktif değil. başka telefona taktığım zaman volte ve wowifi geliyor
  5. A

Yardım mi9 lite çift imei atılınca band 20 gitti.

Hocam iyi geceler, mi 9 lite qcn yedeğini aldım ismini değiştirip jja.qcn yaptım jjaqcnbuild programını yönetici olarak çalıştırdım ama görmüyor hata olarak veriyor, yardımcı olabilir misiniz?
  6. A

Rehber Mi Band 4 1.0.7.60 v83 TÜRKÇE GERİ GELDİ

Hocam teşekkür ederim, emeğine sağlık.
  7. A

Yardım Mi 9.Lite ses kaydı yok!!

Eu Beta Romu yükledim dün gece çağrı kayıt edici var ve sorunsuz çalışıyor. Yalnız telefon CC9 olarak açılıyor bilginize.
  8. A

İpucu Play Store ve Diğer Yerlerde Yavaş İndirme Sorunu Çözümü

Hocam emeğine sağlık, harika oldu. Mi 9 SE Eu Rom da Wlan>Gelişmiş Seçenekler>Wlan Hız Modu
  9. A

Rom Mi 9 SE - MIUI 10 v9.6.27 Global Beta Rom

İyi günler hocam mi 9 se aldım dün, üzerinde global kararlı rom var ekteki rom. Global betayı telefona indirip recovery den yüklemek istedim yüklemiyor. Daha önce mi6, mi note3, mi 8se , mi5 global romdan beta roma kolaylıkla recovery modda değiştirebiliyordum, boatloader kapalıda olsa...
  10. A

Diğer Mİ 8 SE Yeni Beta şebeke problemi çözümü

Twrp den dalvik cashe wipe yi temizle çalışıyor, bende de aynısı oldu.
  11. A

Soru MIUI 9 a geri dönmek

Hocam sizden Allah Razı olsun, bir türlü dönmüyordu, verdiğiniz bilgiler sayesinde miui 9 a geri döndü. Çok Teşekkür ederim.
Üst Alt