athrynn kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Pişman Olmalı Mıyım?

Bu soruyu sorma gereği hissetmenizden ötürü bana hâlihazırda pişman olmuşsunuz gibi geldi. Cevap vermek gerekirse, olmayın.
  2. A

Yardım MI6 Ekran kararma süresi

Hocam aynı sorun birkaç gündür bende de olmaya başladı. Çözüm bulabildiniz mi?
  3. A

Soru Kilit ekranı takvim stili

Merhabalar. Ben kilit ekranımdaki takvim yazı stilimi uzun süredir değiştirmek istiyorum ancak bir türlü değiştiremedim. Ek'te göründüğü gibi ay/gün/ şeklinde sayı olarak görünüyor fakat ben gün önde ay sonra olsun istiyorum ve ay sayı değil yazı olsun istiyorum örneğin "11 Kasım Çarşamba" gibi...
  4. A

Yardım Redmi Note 8 Wifi Sorunu

Arkadaşlar bu sorun Redmi Note 8 Pro'nun kronik sorunu. Bir türlü de düzeltilmiş değil. Telefonun en kötü noktası.
  5. A

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Hocam muhtemelen öyle yapacağım fakat sebebi nedir sizce bir bilginiz var mı?
  6. A

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Nescafe656 hocam bugün bu rom'u yükledim öncesinde bl kilidini açıp. Arama ve SMS uygulamasına kavuştum, çok iyi oldu. Şu an için tek sorun Netflix yok. Google Play'den yüklenmiyor, cihazınızın sürümüyle uygun değil diyor. Sizin verdiğiniz link'lerden yaptım her şeyi, 11.0.2 sürüm yüklü. Neden...
  7. A

Soru Engellenen numaradan gelen sms ve çağrı

Rica ederim. Şimdi ben de işlemlere başlıyorum sırf bu arama&sms uygulamaları yüzünden, bootloader açıp Endonezya rom'a geçeceğim.
  8. A

Rehber Komanda satırı ( cmd.exe ) ile Fasboot üzerinden romların kurulması

Ne yazık ki 3rd party hiçbir yazılım çağrı kaydı yapmayı başaramıyor. Daha doğrusu sizin sesinizi kaydediyor ama karşı tarafı kaydetmiyor. Bu yüzden tek çare bl açıp Endonezya/Hindistan rom.
  9. A

Soru Engellenen numaradan gelen sms ve çağrı

Ne yazık ki engellenen numaralardan gelen çağrı ve sms'leri görüntüleme kısmı yok. Zaten düşünsenize, daha bu telefonda bir numaradan gelen tüm çağrıları görüntüleme yok öyle berbat bir şey bu Google Dialer&SMS uygulamaları. Resmen rezillik.
  10. A

Uygulama Redmi Note 8 Pro Mıuı için Telefon arama ve Mesaj uygulaması

Mesajınız için teşekkürler hocam. Ben başlığı açan almanejder hocamın yaptığı şekilde yapmak istiyorum rom atmadan. Hocam size zahmet son durumunu söyler misiniz, herhangi bir problem var mı?
  11. A

Uygulama Redmi Note 8 Pro Mıuı için Telefon arama ve Mesaj uygulaması

Bunu yakın zamanda başka deneyen oldu mu ya da konu sahibi ile sonradan yükleyen arkadaşların son durumları nedir acaba? Bl için 168 saat aldım 1 hafta bekleyip buradaki gibi yapacağım ancak özellikle NFC problemi yaşayan, yahut yukarıda birkaç kez denediğini ama bir türlü yapamadığını söyleyen...
  12. A

Yardım Note 8 Pro Arama Uygulaması Hakkında Bilgilendirme

Ya lütfen şu arama ve sms uygulamalarını yüklemenin bir yolu olsun lütfen ağlayacağım yaa :(
  13. A

Soru Karanlık mod değişti

Ben benzer deneyimimi şu başlıktaki son gönderi de anlatmıştım. Çözüldü - Karanlık Tema Bildirim Ekranı Okunmuyor Sizin dediğiniz gibi menünün hiçbir yerinde dark mode ayarı yok. Sürüm de 11 gayet. Verdiğim linkte de anlattığım üzere, benim telefonumu dark mode yapan Bundle haber okuma...
  14. A

Soru En kolay root yöntemi nedir?

Teşekkür ederim ilginize.
  15. A

Soru En kolay root yöntemi nedir?

Bir 4-5 sene önce başka android tel kullanırken framaroot gibi uygulamalarla tek tıkla root yapabilmiştim. Bu rom yükleme işlerinden vs pek anlamıyorum, tek istediğim bazı ek özellikler, bazı uygulamaların daha detaylı kullanımı vs için root yapmak. Fazla bir beklentim yok yani. Acaba Redmi 5...
Üst Alt