atemis kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom Mİ8 SE Pixel Experience Çıktı

Arkadaşlar merhaba, hattımı (Turkcell) görmesine rağmen, servis yok hatası alıyorum arama yaptığımda. Çözümü için ne yapabilirim?
  2. A

Rom Pixel experience android 10 hatasız

Pixel Experience'da Gizli Ağ'lardan düşme problemi vardı.Yeni sürümde böyle bir sorun yaşayan var mı?
  3. A

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Arkadaşlar merhaba, Custom Rom'dan stabil'e geçmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekecek?Yardımcı olabilir misiniz?
  4. A

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Merhaba, Yapmaya çalıştığımda 'zip signature verification failed' hatası veriyor.
  5. A

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Merhabalar, Son güncellemeden sonra(9.5.9), aktif olarak kullandıgım uygulamayı asagıdan sürükleyerek küçültüp, bütün açık uygulamaların göründüğü pencereye giderken telefon anlık donuyor.Bu sorunu yaşayan başka kimse var mı acaba?
  6. A

Rehber Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-0331 Otomatik Yükleme Aracı

Merhabalar, kararlı rom'u yüklediğimde hata ayıklama modunu açabiliyorum fakat OEM Debugging kısmında Unlocked seçili yapamıyorum , hata ayıklama geliyor.TWRP yüklemeye çalıştığımda da siyah ekranda kalıyor ayrıca ses + ve açma ile de bir gelişme olmuyor malesef.Gerekçesi ne olabilr acaba?
  7. A

Sizde de uygulama bildirimleri üstüste geliyor mu 9.1.24 ile?
  8. A

Rehber Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-0331 Otomatik Yükleme Aracı

Merhaba, V10.2.1.0 için temiz kurulum yapmak istedim.(Dalvik,System wipe) Ardından telefonu downgrade yapmak istiyorum.Fakat telefon üzerinde bat dosyası çalıştırdığımda ve açma tuşu ve ses açma tuşuna bastıgımda herhangi bir işlem yapmıyor.Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.
  9. A

v10.2.1.0 yüklerken Mi ve Android ekranında kaldı telefonum.Ne yapmam gerekiyor acaba?
Üst Alt