asw301 kullanıcısının son içeriği

1. A

MIUI 12 Redmi Note 5 MIUI12

bug olmasını bekliyorum ama benim demek istediğim note5 pro yazıyor atılan linkte ama cihazım note 5 o yüzden biraz çekiniyorum yoksa beta romun buglı olduğunu zaten tahmin edebiliyorum
  2. A

herhangi bir sorun olmaz değil mi bug falan oluşmaz
  3. A

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/20.4.30/ bu linkte miui12 için indirme linkleripaylaşılmış ancak Redmi Note 5 Pro yazıyor ben bu romu Redmi Note 5 cihazıma kurabilir miyim yoksa illa Pro mu olmalı cihazım ?
  4. A

Yardım Xiaomi Redmi Note 5 MiUi10 Global Developer Bootloader Flash xbl error

aceba bu romu kursam cihaz garanti dışı olur mu veya bu romu kurduğum zaman telefonda hata ile karşılaşır mıyım
  5. A

ota üzerinden bana gelmesini beklemeyi bende istiyorum ancak Redmi Note 5 cihazımda kronik bir kamera problemi var sürekli kamera da donmalar yaşıyorum belki az önce attığım linkteki romlar bir çözüm olur diye acele ediyorum
  6. A

Güncelleme - MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi bu arkadaşın linkte paylaştığı romu kursam ota dan farkı ne olur xiaomi kendisi yayınladığı zaman bana güncelleme gelir mi bir zararı olur mu
  7. A

Merhaba millet ben xiaomi redmi note 5 cihazıma unlock etmeden(mi6 kullanan arkadaşım öyle yaptım sıkıntı olmadı dediği için) miui 10 developer kurmak istiyorum fastboot ile ancak bootloaderda böyle bir hata ile karşılaşıyorum
Üst Alt