asuazo kullanıcısının son içeriği

1. asuazo

MIUI 12 Redmi Note 8 Masik Premium - OFFICIAL | 10 Q (30.08.2020)

Bu sadece daha önce veya bildiğim kadarıyla bazı sürümler Başlangıç içindi. Mevcut sürümde ihtiyacınız olan tek şey zip'i flaş etmek ve önbellekleri silmek, bu, MIUI 12'de kullandıklarım gibi Inception ve Plunderer içindir.
  2. asuazo

Plunderer Kernel'i deneyin. İyi pil yedekleme, performans sorunu yok ve animasyonları daha da akıcı hale getiriyor. Şerefe.
  3. asuazo

Dirty flash? wipe cache and dalvik?
  4. asuazo

Merhaba arkadaşlar, şu anda Masik 15.2'de ve genel olarak ROM animasyonları ve performansında akıcılığı artırmak için hangi Çekirdeğin önerileceğini merak ediyordum. Şimdiden teşekkürler.
  5. asuazo

Mod Redmi Note 8 Inception Kernel v6.3 | MIUI12/AOSP A10 ve 68 Hz Ekran Yenileme

Sevgili efendim, MIUI 12 Javanese ROM'a Inception v6.2 ve 68mhz yükledim. Şu anda Franco Kernel kullanarak, ROM'umu bozmadan iyi performans ve pil için kullanabileceğim değişiklikleri paylaşabilir misiniz, değerlerle uğraşmaya başlamak için çok korkakım. Şimdiden teşekkürler.
  6. asuazo

MIUI 12 Redmi Note 8 Miui 12.1 Javanese 0.1.1.ESTJV Android 10 Rom (20.8.6)

Bu ROM'a hayran kaldım. Bir bağlantı noktası olmasına rağmen, performansı ve işlevselliği diğer MIUI tabanlı romlardan çok daha iyidir. Hiçbir kök veya magisk yüklü olmadığı gibi kullanmak istedim, ancak görünüşe göre kutudan önceden rootlanmış olarak geliyor. Magisk ve Magisk gizlemek iyi...
  7. asuazo

Tarayıcıda krom veya firefox gibi bazı gecikmeler fark etmediniz mi? Özel çekirdeği kurmamın nedeni budur.
  8. asuazo

joker80 Harikasın, çok teşekkür ederim! DTBO ve 68Hz Ekran Yenileme Modu Kurulumu için de aynısını yaptı
  9. asuazo

Cehaletimi affet, başlangıç çekirdeğini kurma talimatlarında, önyükleme üzerinde flaş diyor, lütfen bana bunun için talimatlar verebilir misiniz? ayrıca, cips çekirdeği üzerinde flaş için tamam mı?
  10. asuazo

Tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim. ROM'un şimdi daha akıcı olduğuna inanıyorum, Chrome'da bazı gecikmelerim oldu, şimdi gitti. Bu Çekirdek için değişiklik önerisi var mı?
  11. asuazo

Chips Kernel ile ilgili olarak, cihazı Magisk ile çürümenizi tavsiye eder misiniz yoksa root olmadan Kernel'i kurabilir miyim?
  12. asuazo

aliasaf, Masik için bir endişem var. Bu inceleme videosunu izliyordum ve ROM'umda AOD, Otomatik Titreşim modu, Durum Çubuğu Stili (seçenek yok) gibi bazı şeylerin eksik olduğunu fark ettim, gerçekten iOS olarak olmasını istedim. Büyük bir anlaşma değil, ama olması güzel olurdu. 13.3 üzerinde...
  13. asuazo

Tavsiyen için gerçekten minnettarım. Ancak, Masik ROM'u seviyorum, şahsen özel çekirdekle uğraşmayı sevmiyorum. Bana biraz kaydırma gecikmesi veren ve bazen takılan Google Chrome hariç her şey iyi çalışıyor.
Üst Alt