asteo2 kullanıcısının son içeriği

1. asteo2

Yardım Mi 11 wifi sorunu

Teşekkürler
  2. asteo2

Yardım Mi 11 wifi sorunu

Garantisi hala devam eden mi 11 de wifi durup dururken çalışmaz oldu. wifi hiç bir şekilde açılmıyor.Donanımsal mıdır, yazılımsal bir sıkıntı mı var bilemiyorum.Defalarca fabrika ayarlarına döndürdüm yine de düzelmedi.
  3. asteo2

Rom Xiaomi Mi 11 - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

Teşekkür ederim .
  4. asteo2

Rom Xiaomi Mi 11 - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

Mustafa Bey faturalı , garantili mi 11 cihazıma root yapıp bu romu yüklesem cihaz garanti dışı kalır mı? Teşekkürler
  5. asteo2

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı V12.5.7.0.RGGMIXM İndirme Bağlantıları [Android 11]

Telefonumda Greeshan rom yüklü , yukarıda anlatıldığı gibi mi bu rom kurulur?
  6. asteo2

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Greeshan romdan recovery yoluyla geçilebilir mi?
  7. asteo2

Çözüldü Redmi note 8 pro dışarıdan tema yükleme

Arkadaşlar redmi note 8 pro cihazıma market dışı tema yüklemek istiyorum fakat tema içeri aktar diye bir seçenek yok nasıl tema ekleriz.Teşekkürler
  8. asteo2

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

mi mix 3 için var mı acaba ?
  9. asteo2

Sohbet vivo nex a

How to Install Custom ROM on VIVO NEX A: TWRP & CWM üstad bu linkte bir şeyler anlatılıyor anlatılıyor ancak pek olaya vakıf olamadım. 1545987600 ViVo NEX global ROM 1545987737 cihaz çok güzel ancak çin romu var arayüz fena değil ama tema pek fazla yok
  10. asteo2

Sohbet vivo nex a

vivo nex a modeline acaba miui rom yüklenebilir mi?
  11. asteo2

Haber paylaştık kızmana gerek yok kardeşim
  12. asteo2

Xiaomi Mi Mix 2S получил бета-версию MIUI 10 на Android 9 Pie 11 сентября 2018, 19:54 | 788 Xiaomi на днях неожиданно обновила бета-программу флагмана Mi Mix 2S до версии MIUI, построенной на базе Android 9 Pie. Соответствующая сборка MIUI 10 9.8.7 доступна для открытого бета-тестирования...
  13. asteo2

Haber Xiaomi Mi Mix 2s

Tamam teşekkürler
  14. asteo2

Haber Xiaomi Mi Mix 2s

Saygıdeğer arkadaşlar belki yeri burası değil ancak mi mix 2s telefona imei atılması yani kayıt edilmesi gerekiyor , forumda ücret mukabili yapabilecek arkadaş var mıdır acaba ?
Üst Alt