astatin13 kullanıcısının son içeriği

1. astatin13

Satış Xiaomi Mi6 6/64 Siyah

Hocam midnight black olanı var mı elinizde ?
  2. astatin13

Rehber Telefondan Fake rom 'u global stabil rom 'a güncelleme bilgisayarsız [ 8.0.10.0.0 > 8.0.3.0 ]

Merhaba. Arkadaşımın Mi5S sinde resimdeki sürüm var. Twrp recovery de yüklü. O telefon için yüklemeyi nasıl yapabiliriz ? Twrp den flashlasak sıkıntı çıkar mı ?
  3. astatin13

Yardım XİAOMİ Mİ5 TE 4.5G SORUNU

Vodafone ne taşrada nede merkezde çekmiyor. Turkcell ve Telekom sadece merkezlerde 4,5 g çekiyor.
  4. astatin13

Torrent

utorrent programı android için de var. Onu kullanıp indirebilirsiniz.
  5. astatin13

Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

Hayırlı olsun ve tebrik ederim.
  6. astatin13

Madalya MIUI 2016 Forum Yarışması

Yunanistan sağlam çalışıyor. Bizim oylar 40 dakikada bir adamlar 2 dakikada bir oy atıyor.
  7. astatin13

Mi5s için araç gereç

Merhaba miband dan memnun musunuz ? Hangi versiyonunu kullanıyorsunuz ? Ve sabahları titremesi kalkmanızı sağlıyor mu :) ?
  8. astatin13

Soru telefonu nasil sarj etmeliyim?

Bataryaları tamamen bitirmenize gerek yok şarja takmak için. Hatta %20 nin altına pek düşürmeyin daha sağlıklı ve uzun ömürlü olur. Şarjdayken oyun oynamak bataryanıza verebileceğiniz en büyük zarardır. Isınmış bataryayı elektrikte tutup şarj etmek hem ömrü kısaltır hemde patlama riski yükselir.
  9. astatin13

Yardım Gündelik Kullanıcı İçin Xiaomi

Xiaomi üzmez kullanıcısını. Tavsiyelerimle 2 arkadaşım ilk çıktığında Mi3 almışlardı ve çevredeki herkes çin malı telefona bu para verilir mi demişti. Ama şimdi bunları diyen herkes Xiaomi arıyor ve kullanıyorlar. Desteği de çok olan cihazlar olduğu için sorunla karşılaşsanız bile her türlü çözülür.
  10. astatin13

Madalya MIUI 2016 Forum Yarışması

Bende oyumu verdim. Artık oylama bitene kadar her gün 1 oy atarım :)
  11. astatin13

Haber 20,000mAh Xiaomi Power Bank 2 Duyuruldu (Gücün Esiri Olmuşlara Güce Hükmetme Kudreti Vakti)

Mi sitesinden direkt Türkiye' ye gönderim yok. Zaten kendi ülkelerinde satışa sunulduğu zaman da stokları hemen bitiyor. Satış sitelerindeki satıcılar tüm Xiaomi stoklarını satın alıp Aliexpress gearbest vs sitelerinde kendi piyasalarını oluşturup yüksekten satıyorlar. 21 dolar ise %50 fazlasını...
  12. astatin13

Haber Mi 6 Şubat 2017 de

16 çekirdek mi :D
  13. astatin13

Yardım 4g bağlantı sorunu

Şehirden uzak yerlere band 20 (800mhz) yayın geldiği için ve mi5 de bu band olmadığı için olabilir. Şehir merkezindeki yayını turk telekom destekliyor. Vodafone ile 4g yi hiç göremedik hâlâ :) GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. astatin13

Hepsiburadadan xiaomi mi5 alinir mi ?

Daha sonradan 4/32 lik model çıkardılar. Fake değildir. Özellikle hepsiburada sitesinde fake telefon satmak mümkün değildir.
Üst Alt