assortique kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom Mi 9T / Redmi K20 Global Kararlı V12.0.1.0.QFJMIXM İndirme Bağlantısı

Mis gibi cevap teşekkür ederim. Varolun.
  2. A

Rom Mi 9T / Redmi K20 Global Kararlı V12.0.1.0.QFJMIXM İndirme Bağlantısı

Merhaba arkadaşlar. Şöyle bir sorunum var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 2 gece önce YouTube videoları izleyerek IMEI tamiri yaptım. Şu zamana kadar Twrp nedir t'sini bilmezdim ki hâlâ bilmiyorum. Neyse dün gece buradan MIUI 12'yi zip olarak telefondan indirip arkadaşın söylediği gibi...
  3. A

Rehber TWRP Nedir ve ne işe yarar/nasıl kullanılır?

Merhabalar, saygılar. Bilmediğim için soruyorum. Twrp güvenli bir şey mi? Cihazda yüklü bulunması bankacılık vb uygulamalara erişimde sıkıntı yaratır mı? Teşekkürler.
  4. A

Rehber Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme

ok, teşekkürler desteğin için hocam. 1580823287 Miui 11 yükledim sandım ama yine miui 10 yüklemişim :) Neyse ki bu sefer global olan pfjmixm sürünü yüklemişim. Teşekkür ederim hocam. Çok Sağol. Varol. 10 numara anlatmışsın valla.
  5. A

Rehber Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme

hocam bayağı oldu bekliyorum. bir hareketlenme yok. sadece saniyeler ilerliyor. 800 küsur saniye etti. Bekliyor muyum hala?
  6. A

Rom REDMİ K20 / Mİ 9T MİUİ11 Global Kararlı 11.0.1.0 İndirme Bağlantısı

Hocam açıkçası xiaominin göndereceği ota üzerinden güncelleme alabilecek her türlü Roma razıyım. Sanırım bu Rus romu ota güncellemesi almıyor. Onun için orijinal global bir rom istiyorum. Sonrasında cihazı daha fazla kurcalamak istemediğim için xiaominin gönderirse resmi şekilde telefon...
  7. A

Hemen deniyorum hocam teşekkür ederim.
  8. A

Evet global rom kurmak istiyorum. Farklı rom kurmama engel olmaz mı bu durum? Bootloader kilidini dün akşam açtım. Bir de twrp ile mi kuracağım farklı rom'u? Dün sözde twrp yükledim ama cihazı aç kapa yapınca gitti. Bunlara cevap verebilirseniz çok sevinirim.
  9. A

Şimdi sevgili arkadaşlar, biliyorum belki defaatle cevap vermissinizdir, sıkılmışsinizdir ama yardım istiyorum belki biriniz tane tane anlatır ya da anlatan bir link atar hayrına. Cihazın bootloader kilidini açtım dün akşam. Unlocked diyor yani. Sürümün android 9, MIUI 10 Rus yüklü. MIUI...
  10. A

Tamam hocam. O zaman bir hafta kafaya takmamak bu güncelleme işini. Belki o sürede ota yoluyla gelir. :)) Teşekkürler.
  11. A

Anladım hocam. Dün bootloader vs YouTube üzerinden kurcalarken 166 saat sonra tekrar deneyin felan dedi. Banlandim mi acaba dedim fazla kurcalamadim. Akşam yine denerim artık. Teşekkürler cevaplar için. 1580207618 Doğru diyorsunuz, teşekkürler uyarınız için.
  12. A

Gelmiyor hocam. Uygun güncelleme yok. MIUI 10 kararlı vs diyor
  13. A

Sevgili arkadaşlar yardım lütfen. Şimdi anladığım kadarıyla MIUI 11 demek android 10 demek değil. Yani MIUI 11 olup android 9 olan cihaz var mesela eşimin note 8'i gibi. Gelelim meseleye ben dün yurtdışı mi9t aldım. IMEI vs yapmadım çünkü 8 aylık yasal süreyi bekleyeceğim. Benim cihazda...
Üst Alt