asrtsr kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Adım Sayar ve Bildirim Genişletme

Kilit ekranda olmasada ana ekrana vidget olarak eklenmis özellikleri çok iyi bir tema
  2. A

Çözüldü Ziraat Bankası NFC Kabul Etmiyor ( ROOT YÜZÜNDEN)

rootu nasıl gizleyeceğinizi hatta rootun ne olduğunu bilmiyorsunuz ama hala bankacılık uygulumasını kullanmaya çalışıyorsunuz. Dolandırılmanız veya hacklenmeniz muhtemel :)
  3. A

Satıldı Windows 10 (Pro) Lisans Anahtarı

Bize özel derken herhalde pc de bir kere kurduktan sonra anakart değişmedikten sonra anakartta ömür boyu kullanımı kastediyorsanız örnek verdiğim keylerde aynı şekilde lisanslanıyor diye biliyorum ?
  4. A

Yardım Türk Telekom vowifi

Sakın öyle birşey yapmayın , cihazınız açılmayabilir Zira firmware dosyası mi9 lite içindir
  5. A

Yardım Türk Telekom vowifi

Aşağıdaki konuda anlatınları denedinizmi ? https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi9-lite-wi-fi-arama-aktif-etme.105621/
  6. A

Yardım Mi CC9 Note 10 Restart sorunu

Romu kurmadan önce yapılması gereken wipe işlemlerinden sonra kurulum bittiğinde restart butonu yanında wipe butonu ile temizlik yaparak deneyin.
  7. A

Yardım Mi CC9 Note 10 Restart sorunu

Twrp ile romu kurduktan sonra wipe dalvik cahche yaptınızmı.
  8. A

İpucu Mi9 Lite Wİ-Fİ arama Aktif etme

İmei repair yok türkiye cihazı
  9. A

İpucu Mi9 Lite Wİ-Fİ arama Aktif etme

Pyxis cihazda daha önce rahatlıkla kullanılan fakat sonradan gelen güncellemelerden sonra sadece VODAFONE hatlarda kullanılabilen Wi-Fi arama özelliği , TURKCELL hatlı cihazlarda kaybolmuştu. İşlemleri Xiaomi Mi8 SE modelde yapılan Modem dosyası yükleme mantığı ile yaparak çözüm sağlıyoruz...
  10. A

Yardım Yeni İnternet Aldım Bağlanamıyorum

Keşke modemin marka ve modelini yazsaydınız
  11. A

Rom Mi 9 Lite Xiaomi.eu MIUI 12 v21.3.31 Beta Sürümü İndirme Bağlantısı

Haftalık 21.1.13 sürümünde hata yok gibi hatta GooglePlay cihaz sertifikasız hatası giderilmiş.
  12. A

Yardım Signal Messenger

Çin rom tabanlı Xiaomi EU beta rom kullanıyorum sıkıntı yok
  13. A

Uygulama Trinus VR

Aslında fena değil açılış biraz yavaş , ara arada olsa kasılmalar olabiliyor . En zor olanıda kurulum kısmı , Önce mi globe yükleyim dedim sıkıntı oldu . twrp güncelledim şifre istedi , bytrabzonlunun mi 9 lite twrp yükleme aracıyla eski twrp i yükledim , sonrasında format data yaparak romu...
  14. A

Yardım Signal Messenger

aynı şekilde tüm verileri temizleme işlemini birde GOOGLE PLAY için deneseniz ?
  15. A

Soru Android 11 apk yükleme sorunu.

Sistem uygulamaları yerine geçebilecek bir uygulamaysa yüklenmez.
Üst Alt