AspecTR kullanıcısının son içeriği

1. A

Satış Ufi dongle

650 diyelim artık son fiyata,zaten yeterince zarara girdim :D
  2. A

Satış Ufi dongle

Pardon hocam,ekleyeyim hemen. Hayır yok.
  3. A

Satış Ufi dongle

Herkese selamlar.2021 Ocak ayında aldığım ufi aracımı satıyorum,işler rast gitmedi tabi :D.Ürün sıfır ayarında,sadece bir defa kullanıldı.İçinde 6 kredi bulunuyor.(Kredi fiyata dahildir) Ufi; Xiaomi,Oppo,Asus,Meizu,Lenovo markalarına;Mediatek,Qualcomm,Intel işlemcilerine yazılım yüklemesi...
  4. A

Soru Miumi 13 Alacak mı?

İşte o zamanda da almayacak dendi ;D,biz de ona göre konuştuk
  5. A

Çözüldü Repair sonrası oluşan dosyalar

MTK cihazlarda oluşan bir dosya ancak ki IMEI Repair ile alakası yok.Hiç IMEI ile uğraşmamama rağmen bende de oluşmuştu,normaldir ve silebilirsiniz.
  6. A

Yardım Kernel Flaslayinca boot etmiyor

Eğer ki hiç bir kernel açılmıyorsa ya recovery ile alakalıdır yada Magisk ile.Kernel kurarken önce Magisk sonra Kernel kurmayı deneyin,yada recovery değiştirin.
  7. A

Yardım REDMİ NOT 8 PRO Unlock Kilitlendi (BEGONİA)

Android Bootloader Interface modda görünüyorsa fastboot moddasınız demektir.Eğer ki isterseniz TeamViewer ile yardımcı olabilirim.Ayrıca,cihazın BROM'a girebilmesi için tamamen kapanması ve daha sonra kombinasyon uygulanarak kablonun takılması gerekiyor.Bu kombinasyon Note 8 Pro için Ses açma...
  8. A

Rehber Bilgisayar alınacakken dikkat edilmesi gerekenler

Teşekkürler,farkındayım çünkü detaya inersem tüm yazı kadar çıkacak.Adının duyulması deyip geçtim bu nedenle. 1625596114 Bu arada herkese teşekkürler :)
  9. A

Çözüldü bootloader kilidi kapalı note 8 pro persis.img

Tamamdır,IMEI gitmiş olamaz bu arada.
  10. A

Rehber Bilgisayar alınacakken dikkat edilmesi gerekenler

Yaklaşık Şubat ayından beridir adam akıllı forumu kullanmıyorum.Bugün bir girip bakayım dedim,bu türden bölümler de gelmiş.Ben de girip bir şeyler yazayım dedim. İlk olarak darboğaz nedir bunu anlatayım. Darboğaz,bir parçanın başka bir parçanın tam performansını engellemesidir.Örnek olarak; En...
  11. A

Çözüldü bootloader kilidi kapalı note 8 pro persis.img

Aynen,ADB komutu zaten onlar.Sistem açıkken yazıyoruz.
  12. A

Yardım redmi note 8 pro kamera sorunu

Yardım - note 8 pro persis.img Tek konudan devam ediniz
  13. A

Yardım GSI rom kurulum

7z isimli bir dosyayı flashlayamazsınız zaten.İçinden bir adet system.img çıkması gerekiyor,onu flashlayacaksınız. 1625557515 Arşivin içeriğini atabilir misiniz?
Üst Alt