asot kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi4 Sürekli Yeniden Başlatma

Sorunu çözdüm batarya sorunuymuş yardımcı olmaya çalışan arkadaşalara teşekkürler.
  2. A

Rom Mi 4 Miui 10 Türkçe custom rom 8.7.26

Hocam ben cihazı misutie ile formatladım miui10 yüklemiş türkçe yapabiliyormuyuz bunu ?
  3. A

Anakart bozulmuş bunun anakartını nereden bulabiliriz ?
  4. A

Kendim içini açtım bir sürü program denedim rom yüklemek için tutmadı bir türlü telefoncuya verdik bakalım
  5. A

Hocam hepsine baktım mi flashta gözükmüyor cihaz stock rom indirdim daha sonra mi suite indirdim karşıma direk flash indirme butonu çıktı onuda indirdim mi suite üzerinden kurdu ama yine aynı senaryo bu arada video çekerken çat diye kapanmış telefon bu şekilde sorun oluştu
  6. A

Fastboot moduna girdi hocam kabloyu bağladım şuan fastboot simgesi duruyor hala ekranda ne yapayım bundan sonra ?
  7. A

Tamam hocam biraz şarj olsun deneyeceğim
  8. A

Fastboot girme şekli Power+Ses Kısma şeklinde yapıyorum fastboot ekranı geliyor 10 saniye bekliyor kapanıyor
  9. A

Yazılım atmada sorun yok hocam ama cihaz açılsa açılmıyor wipe mod girmiyor şunuda belirteyim şarja takıyorum şarj bildirim ışığı yanıp sönüyor cihaz açılıyor MI logosu geliyor sonra kapanıyor yeniden aynı şekil şuan taktım şarj ışığı sabitlendi ve ekranda şarj doluyor göstergesi var yüzde %100...
  10. A

Herhangi bir su teması yada şişme yok hocam ama şu var ben bataryadan şüphelendiğim için bataryayı söküp taktım garanti dışına girer mi ?
  11. A

Yok hocam herhangi bir yazılım müdahalesinde bulunmadık orjinal alındığı şekilde kullanıyor Annem.
  12. A

Anneme aldığımız mi4 1.5 yıl sonra video çekerken şarjı bitiyor ve sürekli yeniden başlatıyor kendini MI logosu geliyor ve yeniden başlıyor wipe moduda açılmıyor problem nedir acaba ?
Üst Alt