Aslı Öğretmen kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Güncelleme Yardımı

herşey ama herşey için çok teşekkür ederim. ve başardım. Pegasus__ cantara ynsyns chatin_62 hakkınızı helal edin. iyi geceler
  2. A

teşekkür ederim ama şöyle bir durum var . Şifremi abul etmiyor , internete bağlanmak istiyor ama wifi tıkladığımda rakamlar olmadığı için bağlanamıyorum. İnsllah çıldırmam
  3. A

başardım ama bu seferde şu parola nedir anlamadım ? sign in activate ?
  4. A

Ve şimdiki hata , umarım sona yaklaşmışımdır. 1534182055 1534185022 Heyecanla beklemekteyim
  5. A

Tabi ki, bu arada çok teşekkür ederim. ( Allah razı olsun. ) İki farklı mi flash ile denemelerim
  6. A

Ded Dediğinizi defalarca yaptım ama maalesef error la karşılaştım .
  7. A

Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim ama ben bir yeri atlıyorum , işin içinden çıkamıyorum tam vazgeçiyorum , kalsın böyle telefon diyorum sonra yapamamış olma yenilmiş olma hissi beni sinir ediyor , sil baştan yeniden başlıyorum. Son durumum bilgisayarda mi flash yüklü mi Max a ait dosya yüklü...
  8. A

umarım başarabilirim .
  9. A

Soruma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. . Bilgisayarıma mi flash indirdim . Telefonumuda görüyor orada tek anlamadığım nokta adres çubuğuna hangi dosyayı eklemek gerektiği ,
  10. A

Teşekkür ederim
  11. A

Merhabalar , telefonu aldığımdan beri hiç güncelleme almadım. Lütfen nereden başlayıp ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ? Sitede anlatılan çoğu şeyi iki gündür yapmaya çalışıyorum ama hiç bir yol katetemedim. Şimdiden teşekkür ederim.
  12. A

Soru Güncelleme hakkında

Merhabalar ben de mi Max kullanıyorum ve maalesef bana hiç güncelleme gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? İki gündür denemediğim kalmadı .
Üst Alt