aslann4 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım redmi note 11 pro+5g şebeke yok

cihazım açık ancak wifi dışında modem adına ne bir seri no nede imel var. hepsi silindi. yardımcı olabilecek var mı?
  2. A

Soru Bootlooader kilidini hata ile kapattım. Tekrar açmak IMEI sorunu yaratırmı?

Unlocker programıyla tekrar açmış oldugun hesapla fastboot modunda acmaya calış muhtemelen sana süre verecektir. Eğer rom atamiyorsan fastbootayken fastboot oem edl komutunu cmd den gir edl modda yüklemeye çalış. Şanslısın yirtdışı telefonlarda global stok yazilim yüklenince hard brick olur...
  3. A

Soru MIUI 12.5 (EU) ile IMEI, TWRP ilgili

dogrudur. şifre çözme özelliği var
  4. A

Recovery mi10 umi twrp

kod çözme becerisi olmayan bir twrpniz varsa usb flash bellek ile yukleyebilirsiz. suan bütün twrlerin img. yükleyebilme özellikleri var
  5. A

Soru MIUI 12.5 (EU) ile IMEI, TWRP ilgili

flash bellek üzerinden MBROMS - Browse /TWRPUMI at SourceForge.net bu linkteki twrp yi flaşlayıp kod çözme sorununuzu halledebilirsiniz. miui 12.5 android 11 e uyumlu twrp 3.5.0
  6. A

Recovery mi10 umi twrp

mi 10 umi cihazı için xiaomi eu beta yazılımında kod çözme destekli twrp https://sourceforge.net/projects/mbroms/files/TWRPUMI/ tek kusuru twrp açılması 1 dakika falan sürüyor. ayrıca global yazılım kullanılıyorsa vbmeta da yüklenmesi lazım
  7. A

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda VoLte-VoWifi PDC programı ile etkinleştirme

Normal cit test ayarlarindan acilmiyorsa bu dedigim sistemle aciliyor ancak bir detay koymadim imel repair olmamis olmasi lazim olsa bile ben denemedim
  8. A

Zamanim yok ancak detayli anlatim yaptim zaten yarfimci olmami istersen ozelden yaz. Telefonlasalim
  9. A

Merhaba. Tüm yollari denememe karşın cözemediğim vowifi sorunsalını mi 10 vodafonda kesin ve kolay bir yolla çözmeyi basardım. Öncelikle cihazınizda root olması lazım sonra activty menager programini telefonunuza yükleyip aciyoruz pro sürümünü nette bulabilirsiniz. Sonrasında telefonu acıp arama...
  10. A

Mod ACC - Advance Charging Controller (Batarya Sağlığı)

Yalnız bildiğim kadarıyka zaten kernel yazılımı bataryanın tamamiyle dolmasına izin vermiyor. Mesela 4000 mah bataryayı sistem 3800 olarak görüyor ve 4000mahmış gibi dolduruyor. Boşaltımda aynı şekilde. 1606873414 Dayanağım şarj bitmesine karşın yani yüzde 9 demesine karşın kurulu bir alarmınız...
  11. A

Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 - Twrp 3.3.1 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

Eu betanın paylaştığı twrp sürümü var. Yeni cıkardigu. Veri kod çözme ozelligi yok ama usb flashdan yazilim yuklemeye izin veriyor
  12. A

Tema Jiyan Red Miui 11 / 12 Uyumlu Tema

Tesekkurler emekleriniz için
  13. A

Tema Jiyan Red Miui 11 / 12 Uyumlu Tema

Elinize sağlık guzel bir temaya benziyor. Mtz dosyasi alabilirmiyim?
  14. A

Çözüldü failed mount persist

Twrp den yukleme yaparken altta iso Kardeşim twrp bolumunden yukleme yaparken alt tarafta img yukle var ona tikla persist img goster bir liste acilacaktir yada acilmayacaktir. Acilirsa persist bolumunu sec yuklensin. Aslinda onlar stock yazilumlarda bolumlerdir. Bu sekilde tum bolumler...
Üst Alt