aslanenver kullanıcısının son içeriği

1. aslanenver

Çözüldü TouchPal Klavye

Herkese selamlar, Touchpalı uzun süre kullanan kullanıcılardan biri de benim. Yedeklerimi google ile senkronize etmiştim. Fakat hangi apk uygulamasını kullansam google giriş hatası veriyor ve yedeklerimi yükleyemiyorum.. bununla alakalı bir çözüm önerisi olan var mı ?
  2. aslanenver

Tema Architects Daughter Yazı Tipi

Emeğine sağlık MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. aslanenver

Mod Mod - XPeria Keyboard [iPhone, Samsung, LG Temalı]

Şu şekilde çözümü var. Öteki dillerden İngilizce'yide indirin. Daha sonra tekrar klavye düzeni seçtiğiniz de qwerty seçeneği çıkıyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. aslanenver

Mod Mod - XPeria Keyboard [iPhone, Samsung, LG Temalı]

Bu seçenek çıkmıyor nedendir? Birde bu klavye öğrendiği kelimeleri nereye kaydediyor. Telefona Sıfırlama yapıldığında kelimeleri unutuyor. Ekstra özellikler gelir mi acaba Kes kopyala yapıştır Pano Vs gibi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. aslanenver

Soru Mirai ve nexa book font

Onları denedim mi acaba hemen foruma göz atayım. :)
  6. aslanenver

Denedim, ama geri dönüş yaptım Google fonta. Bold olayı yok ama göze hoş geldi. Uuzn bir aradan sonra favori fontlarımı değiştiriyorum Gerçi biliyorsunuz ama yine de paylaşayım. Google seans v3 Lemon Milk Pro
  7. aslanenver

Deniyorum hemen hakkını helal et yine uğraşırdım.
  8. aslanenver

Font olarak varsayılan seçip, twrp üzerinden flashladım. Font farklı geldi. Yanlış mı teşhis ettik ne :) Yine de teşekkür ederim. Google fonta döneyim. Emeğine sağlık.
  9. aslanenver

Teşekkür ederim
  10. aslanenver

Evet telefondaki font olarak kullanacağım. Uzun bir süredir sizin verdiğiniz Futura fond u Kullanıyordum. Bugün forumdaki Google fontu denedim. Açıkçası güzel, lakin bold olayı yok. Siz ikisi bir arada yapıyordunuz. O yüzden rica edeceğim.
  11. aslanenver

Şimdi baktım da tiff şeklinde Seni uğraştırmazsa sadece mirai için zipli dosya yapma şansın olur mu.? Uzun zamandır yapmadığım için unuttum.
  12. aslanenver

Eksik olma, teşekkür ederim.
  13. aslanenver

Tema Google Product Yazı Tipi

Twrp ve magisk ile de kuruldu. Fakat bold olarak aktif olmuyor. Ekstra bir tavsiyeniz var mı?
  14. aslanenver

Selamun aleykum, Bu fontu arıyorum. Mirai diye buldum ama Türkçe karakterleri destekleyip, için de ince ve kalın duyarlılığı olan zip dosyasından bulma şansımız var mı? Bu fontu önerilen yerde nexa book diye ayrı bir fontta vardı. Mümkün müdür?
  15. aslanenver

İpucu Note 8 pro 60watt sarj

telefonu şarj etmeden önce ampere programını yükleyip, şarja taktıktan sonra ekranda yazan değeri paylaşmanız mümkün mü ? şarj az iken bu işlemi yaparsanız, hızlı şarj değerini görebiliriz.
Üst Alt