aslanalperh kullanıcısının son içeriği

1. aslanalperh

Soru Mi 9 se Aldım Neler Öğrenmeliyim?

iphone 6 plus ve mi MIX gibi dev telefonlar kullandıktan sonra böyle küçük telefon kullanmak benim için mükemmel bir konfor oluşturdu gerçekten.
  2. aslanalperh

Soru Varsayılan temanın mtz sini almak?

Hocam çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. İyi Günler dilerim.
  3. aslanalperh

Soru Varsayılan temanın mtz sini almak?

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Ben varsayılan temanın mtz sine ulaşmak istiyorum ama bu programla ulaşamadım. Bunu almanın bir yolu var mıdır acaba? Şimdiden hepinize teşekkür ederim
  4. aslanalperh

Yardım Android Pie %10 Altı Şarj Kasma Sorunu

İşlemciye yeterince güç iletemiyordur hocam.
  5. aslanalperh

Rom [LOS] [10] [OFFICIAL] Mi 9 SE CrDroid 6.9

kesinlikle bir pixel değil hocam
  6. aslanalperh

Soru Mi 9 se Aldım Neler Öğrenmeliyim?

Merhaba cihazı uzun zamandır kullanıyorum ve ben çok memnunum. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
  7. aslanalperh

Rom [GRUS] Mi 9 SE Pixel Experience [10.0] [UNOFFICIAL]

Video'da bar'ı genişletmek için kullandığın bar hocam sanırım yanlış modülü yükledim :D
  8. aslanalperh

Dostum birde şu yüz tanıma olayını çözsen muhteşem olur. Birde dediğiniz repoyu kurduğum anda rom patladı :D Tekrar kuruyorum.
  9. aslanalperh

Hocam pixel experience. Şebeke bende şu şekilde ne zaman aosp rom a geçsem şebeke göstergesi bir full gösteriyor bir boş. Bende genel bir bug olarak düşünüyordum hep, sizde öyle olmuyor mu?
  10. aslanalperh

Hocam bu durumda benim pil bitmiş gibi duruyor. nasıl böyle büyük fark anlamadım. Senin ekran süren daha fazla ayrıca
  11. aslanalperh

Rom çok güzel ama face unlock benim çok kullandığım birşey. Acaba bu rom a ekleme gibi bir şansım var mı? Ben biraz araştırdım ama bulamadım.
  12. aslanalperh

Rom [GRUS] Mi 9 SE HavocOS 3.2 [10.0] [OFFICIAL] [24.02.20]

Pardon hocam benim hatam Gapps için link verildiğinin farkında değildim. Bir tanesi daha fazla google servisi barındırıyor bir tanesi daha az siz hangisini tercih ederseniz onu yükleyebilirsiniz.
Üst Alt