Asiroep1 kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü Xiaomi 12T 120 Watt Şarj Desteği

6A kablo aldım şimdi de mi turbo charce yazıyor 120watt yazmıyor :/
  2. A

Yardım Xiaomi 11T Pro 120Watt Şarj

Sorun çözüldü mü?
  3. A

Yardım Redmi note 12 pro plus 5g band

Teşekkürler cevaplarınız için. :)
  4. A

Direnç kayıtlı mı sizinki de hocam nfc çalışmıyor öyle olunca?
  5. A

Çok kararsızım valla biri diyor olmaması daha + avantaj , biri diyor telefon 3g düşüyor sıkıntı oluyor diyor. Çok kararsız kaldım hocam.
  6. A

Merhabalar , bu cihazı almak istiyorum ama sadece çine özel üretilmiş. Band 20 muhabetti yüzünden alınmaz mı , çekim gücü çok mu düşük olur ?
  7. A

Rom [RN8Pro][OFFICIAL][begonia][Android 12.1] crDroid v8.x (Güncel Sürümler Eklenecektir)

Beklemedeyim hocam rom çok güzel pili olsun performansı olsun herşeyi mükemmel gidiyor şuanlık .
  8. A

Rom [RN8Pro][OFFICIAL][begonia][Android 12.1] crDroid v8.x (Güncel Sürümler Eklenecektir)

Mesela üstten bildirim gelince veya böyle sekmeleri açtığımda ekranda ışık kırılması oluyor gidip geliyor, çözümü nedir ?
  9. A

Gcam Gcam 8... +Lib bulamıyorum

Link ve config dosyası alabilir miyim hocam?
  10. A

Rom Redmi Note 8 Pro - OctaviOS v2.9 Android 11 (Şiddetle Tavsiye)

Ya çok güzel hevesli hevesli konuyu okurken geçen sene olduğunu gördüm 🥲
  11. A

Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

Hocam teşekkürler açıldı uygulama ama direk atıyor içine girince Android 12 diye mi yoksa başka bir ayar var mı yapmamız gereken ? Evolution X Paste çökme urlsini kopyala dedim anlarsanız bi bakın isterseniz .
  12. A

Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

Hocam 40dkdır 97de şarj , buglu mu gösterge ? enesmut5
  13. A

Teşekkür ederim hocam görmemişim o ayarı , bağlandı.
Üst Alt